Canon EF 600mm f/4L IS USM II

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 12 499,00 € Do 30 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

V blízkosti diania Kompaktný a ľahký super telefotografický objektív Model EF 600 mm f/4L IS II USM je vyrobený z ľahkej zliatiny horčíka a titánu, vďaka čomu má nízku hmotnosť bez kompromisov v ohľade pevnosti a kvality vyhotovenia. Sofistikovaný optický dizajn Komplexný optický dizajn s obsahom ...viac

Popis

V blízkosti diania Kompaktný a ľahký super telefotografický objektív Model EF 600 mm f/4L IS II USM je vyrobený z ľahkej zliatiny horčíka a titánu, vďaka čomu má nízku hmotnosť bez kompromisov v ohľade pevnosti a kvality vyhotovenia. Sofistikovaný optický dizajn Komplexný optický dizajn s obsahom fluoritu a šošovkových prvkov UD potláča aberáciu a skreslenie.

Rýchla uzávierka s max. hodnotou f/4 umožňuje používať nástavec Canon Extender EF 2.0x III za zachovania automatického zaostrovania na fotoaparátoch série EOS-1. Rýchle, tiché automatické zaostrovanie Kruhový USM (ultrazvukový motor) používa vibrácie na ultrazvukových frekvenciách, čím poháňa rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučnou prevádzkou.

Vysokorýchlostný CPU a optimalizovaný algoritmus AF prispievajú k ďalšiemu zvýšeniu rýchlosti automatického zaostrovania. Nahradenie kompletným elektronickým manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF. Stabilizátor obrazu Vstavaná technológia stabilizátora obrazu (IS) umožňuje bez záchvevov snímať z ruky pri rýchlosti uzávierky až o štyri kroky pomalšej ako bežne.

Režimy viacnásobnej IS zvyšujú kvalitu zobrazenia pri zmenách polohy fotoaparátu. Režim IS 3 Nový 3. režim IS, ktorý je najviac vhodný na všetky druhy akčnej fotografie, a to obzvlášť u disciplín vyžadujúcich využitie posunu, aktivuje prvok stabilizácie obrazu len pri expozícii. Zvýšená kvalita obrazu s vrstvou SWC Patentovaná vrstva objektívu Subwavelength od spoločnosti Canon, ktorá bola navrhnutá pre použitie pri digitálnom fotografovaní, minimalizuje duchov a oslnenie spôsobené interným odrazom.

Elimináciou príčiny táto vrstva redukuje odrazy a pomáha dodávať jemné a jasné obrázky. Napájané zaostrovanie Dvojrýchlostné napájané zaostrovanie modelu EF 600mm f/4L IS II USM umožňuje zaostrenie nastavovať plynulo pri konštantnej rýchlosti – ideálne na snímanie videa. Kvalita série L Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF.

Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti. Príslušenstvo Objektív EF 600mm f/4L IS II USM je vybavený krytkou (ET-160 WII), vekom (E-185B) a puzdrom 600 B.

  Parametre

  Výrobca: Canon
   
  Dizajn:
  Farba: Čierna, Biela
   
  Hmotnosť a rozmery:
  Dĺžka: 44,8 centimeter
  Hmotnosť: 3,92 kg
  Priemer: 16,8 centimeter
  Veľkosť filtra: 5,2 centimeter
   
  Objektív:
  Diagonálny uhol pohľadu (max): 4 °
  Komponent pre: SLR
  Konštrukcia objektívu (členy/skupiny): 16/12
  Minimálna clona: 32
  Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť: 4,5 meter
  Počet membrán: 9
  Stabilizátor obrazu: Áno áno/nie
  Typ bajonetu: Canon EF
  Typ objektívu: Telephoto lens
   
  Obrazovka:
  Vodorovný pozorovací uhol: 3 °
  Zvislý pozorovací uhol: 2 °
   
   
  Obsah balenia:
  Dodávaný batoh: Áno áno/nie
  Obsahuje krytku objektívu: Áno áno/nie
   
  Technické detaily:
  Kompatibilita s kamerami značiek: Canon
   
  Výkon:
  Maximálne zväčšenie: 0,15 x

  Vývoj ceny

  Týždeň: 3.1 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Objektívy Canon alebo najprezeranejšie produkty Canon.

  Reklama