Canon RF 35mm f/1.8 IS STM Macro

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Širokouhlý objektív s prirodzenou perspektívou Všestranný a mimoriadne kvalitný 35 mm objektív ideálny na snímanie na cestách či na ulici a tiež na fotografovanie detailov. Skvelý objektív na: - Cestopisnú fotografiu Vďaka schopnosti ostro snímať a zachytiť detaily aj pri nízkych rýchlostiach uzávierky ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Širokouhlý objektív s prirodzenou perspektívou
Všestranný a mimoriadne kvalitný 35 mm objektív ideálny na snímanie na cestách či na ulici a tiež na fotografovanie detailov.

Skvelý objektív na:
- Cestopisnú fotografiu
Vďaka schopnosti ostro snímať a zachytiť detaily aj pri nízkych rýchlostiach uzávierky je RF 35mm f/1.8 IS Macro STM skvelý širokouhlý objektív na fotografovanie portrétov a pouličných scén. Skvelá svetelnosť f/1,8 umožňuje zachytiť autentickú atmosféru, aj keď neponúka práve veľa svetla.
-Snímanie detailov
Model RF 35mm f/1.8 IS Macro STM ponúka makro so zväčšením až 1:2, ktoré ešte umocňuje všestrannosť tohto výnimočného objektívu. Umožňuje tak ľahšie zachytiť jemné detaily a textúry snímaných objektov.
- Fotografie krajiniek
Tento pevný objektív je vďaka kvalite snímky, ktorú ponúka, skvelou voľbou pre každého, kto chce fotografovať krajinu alebo tlačiť umelecké snímky vo veľkom formáte na výstavy. Zachováva špičkovú ostrosť a jemnosť detailov po celej ploche snímky.

Inteligentná konštrukcia, ktorá umocní vašu kreativitu
RF 35mm f/1.8 IS Macro STM je prenosný a ľahký objektív a ľahko sa aj používa. Nastavenia upravíte pomocou prispôsobiteľného ovládacieho prstenca objektívu a pri snímaní v hľadáčiku môžete sledovať jasne zobrazené informácie, ako napríklad zaostrovaciu vzdialenosť.

Ideálny na nakrúcanie filmov
Kombinovaná stabilizácia obrazu využíva optický stabilizátor obrazu objektívu spoločne s 5-osovou elektronickou stabilizáciou fotoaparátu, aby zaručila dokonalú stabilitu záberov – a to aj pri snímaní za chôdze. Tiché automatické zaostrovanie systému STM je dokonale hladké a plynulé a umožňuje prirodzené preostrovanie.

Špecialista na slabé svetlo
Skvelú svetelnosť f/1.8 dopĺňa výkonná technológia Dual Sensing IS, ktorá vďaka 5-osovej stabilizácii obrazu umožňuje fotografom snímať bez rozmazania spôsobeného pohybom fotoaparátu.

Nová kapitola kvality snímky
Objektív RF 35mm f/1.8 IS Macro STM využíva zdokonalenú konštrukciu optiky vrátane povrchovej úpravy Super Spectra. Bajonet objektívu RF Mount dostane objektív bližšie k snímaču, čím sa zaručí výnimočný jas a ostrosť záberov.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama