Nikon AF-S Nikkor 18-300mm f/3.5-6.3G ED DX VR

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Výkonný 16,7-násobný zoom formátu DX s dosahom superteleobjektívu. Tento kompaktný prenosný objektív ponúka veľký rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 300 mm a je ideálny, keď chcete cestovať naľahko a napriek tomu zachytávať rôzne perspektívy. Objektív sa dokonale hodí na cestovanie a pre amatérskych ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Výkonný 16,7-násobný zoom formátu DX s dosahom superteleobjektívu. Tento kompaktný prenosný objektív ponúka veľký rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 300 mm a je ideálny, keď chcete cestovať naľahko a napriek tomu zachytávať rôzne perspektívy.
Objektív sa dokonale hodí na cestovanie a pre amatérskych fotografov športu a divých zvierat. Konštrukcia tohto objektívu zaručuje pozoruhodne kompaktné telo a neobetuje kvalitu snímok. Optické prvky zo skla ED a asférické optické prvky zaručujú vysoké rozlíšenie a vynikajúci kontrast. Systém stabilizácie obrazu od spoločnosti Nikon poskytuje ostré snímky aj pri snímaní z ruky pri použití ohniskových vzdialeností superteleobjektívu. Praktické uzamknutie priblíženia zaisťuje objektív, keď sa pohybujete.

Objektív formátu DX so 16,7-násobným priblížením
Má rozsah ohniskových vzdialeností 18 – 300 mm (ekvivalent formátu FX: 27 – 450 mm). Ponúka neuveriteľne všestranný rozsah ohniskových vzdialeností: od širokouhlej polohy až po superteleobjektív.

Prenosná konštrukcia
Je to dokonalý univerzálny/prenosný objektív na všeobecné cestovné zábery a na amatérske fotografovanie športu alebo divých zvierat. Pýši sa prekvapivo kompaktnou a ľahkou konštrukciou na vysokovýkonný objektív s takýmto rozsahom.

Vysoký optický výkon
Tri optické prvky zo skla ED (s extrémne nízkym rozptylom) a tri asférické optické prvky zaručujú vysoké rozlíšenie a kontrast a zároveň minimalizujú väčšinu foriem optických chýb a skreslenia farieb.

Stabilizácia obrazu (VR)
Minimalizuje účinky chvenia fotoaparátu a umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o štyri stupne EV. Stabilizácia obrazu funguje ticho dokonca aj pri filmovaní.

Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM)
Zabezpečuje rýchle a veľmi tiché automatické zaostrovanie.

Prepínač uzamknutia priblíženia
Keď sa objektív nepoužíva, zaisťuje ho prepínač uzamknutia priblíženia.

Bajonet utesnený proti vplyvom počasia.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Nikon, najprezeranejšie produkty Nikon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama