Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM.Vtiahne vás priamo do diania.Kompaktný objektív so zoomom.pre fotoaparáty EOS-M vás vtiahne priamo do diania. Stabilizátor obrazu.Image Stabilizer zabraňuje rozostreniu, ku ktorému dochádza pri.pohybovaní fotoaparátom. Technológia STM zaručuje plynulé a tiché.zaostrovanie ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Canon EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM.Vtiahne vás priamo do diania.Kompaktný objektív so zoomom.pre fotoaparáty EOS-M vás vtiahne priamo do diania. Stabilizátor obrazu.Image Stabilizer zabraňuje rozostreniu, ku ktorému dochádza pri.pohybovaní fotoaparátom. Technológia STM zaručuje plynulé a tiché.zaostrovanie počas snímania videí.Výhody.

  • S fotoaparátom EOS-M sa dostanete do stredu diania
  • Optický stabilizátor obrazu Image Stabilizer dodá snímkam ostrosť
  • Dostatočne kompaktný, aby ste ho mohli zobrať kamkoľvek
  • Plynulé, takmer tiché zaostrovanie s technológiou STM
  • Rýchle zmeny nastavení vďaka prstencu na manuálne nastavenie zaostrenia
  • Snímanie kvalitných obrázkov – plné ostrých detailov a bohatých farieb.
  • Detailné vlastnosti.Kompaktný objektív so zoomom, ktorý vás vtiahne priamo do dianiaObjektív.EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM, ktorý vás vtiahne priamo do diania, je.určený exkluzívne pre fotoaparáty EOS-M. Je ideálnym spoločníkom pre.objektív Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, ktorý vám umožní zachytiť.vzdialené objekty zblízka – dokonalý pre fotografovanie prírody, športov.a cestovateľských zážitkov.Optická stabilizácia obrazu Image StabilizerObjektív.EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM obsahuje stabilizátor obrazu Image.Stabilizer, ktorý zabraňuje rozostreniu, ku ktorému dochádza pri.náhodnom pohýbaní fotoaparátom počas snímania – známym ako chvenie.kamery. Rýchlosť uzávierky môže byť až o 3,5 kroku pomalšia než je.bežné, čo umožňuje snímanie fotografií z ruky pri slabšom osvetlení.Technológia zaostrovania STM Technológia.krokového motorčeka (STM) zaručuje rýchle a presné zaostrovanie pri.fotografovaní a plynulé a tiché zaostrovanie pri filmovaní. Keďže pohyby.motorčeka STM sú plynulé a tiché, videoklipy nenarúšajú neželané zvuky.zaostrovania a náhleho preostrovania. Kvalitné snímky, na ktoré budete hrdíSofistikované.optické materiály zabezpečujú fotografie, ktoré sú plné ostrých.detailov, dynamického kontrastu a bohatých farieb. Zvýraznite želaný.objekt tým, že ho zaostríte s jemne rozostreným pozadím.Navrhnutý tak, aby bolo snímanie úžasných fotografií hračkouPrstenec.na manuálne zaostrenie umožňuje rýchlo a jednoducho kedykoľvek zmeniť.zaostrenie. Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť 1meter je úžasná na.zachytávanie jedinečných portrétov a detailných záberov.
.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama