Trust GXT 322B cena od 37,90 € | Pricemania

Trust GXT 322B

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 38,90 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Hranie na ďalšej úrovni Zmeňte svoje hry na vyššiu úroveň s GXT 322B. Táto náhlavná súprava je špeciálne navrhnutá pre hry PlayStation a prináša vám zvuk vysokej kvality s hlbokými basmi. Jednoducho zapojte kábel a môžete si užiť všetky svoje herné zvuky. Pohodlný dizajn GXT 322 je navrhnutý pre dlhé ...viac

Popis

Hranie na ďalšej úrovni
Zmeňte svoje hry na vyššiu úroveň s GXT 322B. Táto náhlavná súprava je špeciálne navrhnutá pre hry PlayStation a prináša vám zvuk vysokej kvality s hlbokými basmi. Jednoducho zapojte kábel a môžete si užiť všetky svoje herné zvuky.

Pohodlný dizajn
GXT 322 je navrhnutý pre dlhé a intenzívne herné stretnutia s pohodlnými sieťovanými chráničmi sluchu. Chrániče sluchu dokonale zapadajú okolo ucha a pomáhajú eliminovať akýkoľvek hluk, keď hráte bitku s priateľmi alebo proti nim.

Pripojte sa a hrajte
Carus má 1m kábel na pripojenie k vášmu PlayStation 4. Predĺžte kábel pomocou priloženého 1m kábla pre ľahké použitie s vašim PC alebo prenosným počítačom. Na jednoduché ovládanie herných zvukov môžete použiť spínač hlasitosti a vypínač mikrofónu na ušiach: zostaňte vždy plne sústredení na svoju hru.

Flexibilný mikrofón
Carus má mikrofón, ktorý pri rozhovore s priateľmi ľahko vyzdvihne váš hlas. Mikrofón môžete ohnúť do ľubovoľnej polohy, ktorá je pre vás najlepšia. Počas rozhovoru s vašimi spoluhráčmi počas dôležitej bitky nebude chýbať ani jedno slovo!

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Trust, najprezeranejšie produkty Trust alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama