Huawei FreeBuds 4i

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Huawei FreeBuds 4iPonorte sa do počúvania obľúbenej hudby, sledovania filmov alebo napríklad hrania hier bez toho, aby ste sa museli obmedzovať káblami. Huawei FreeBuds 4i sú skutočne bezdrôtové slúchadlá s až 10-hodinovou výdržou, ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Slúchadlá

Popis

Huawei FreeBuds 4i

Ponorte sa do počúvania obľúbenej hudby, sledovania filmov alebo napríklad hrania hier bez toho, aby ste sa museli obmedzovať káblami. Huawei FreeBuds 4i sú skutočne bezdrôtové slúchadlá s až 10-hodinovou výdržou, ktoré vám prostredníctvom funkcie aktívneho potlačenia okolitých ruchov (ANC) doprajú pokoj aj na rušných miestach – napríklad vo vlakoch či v uliciach veľkých miest.

Môžete sa spoľahnúť aj na prvotriednu kvalitu hovorov vzhľadom na nasadenie duálnych mikrofónov alebo na oceňovaný režim Awareness, vďaka ktorému nemusíte pre komunikáciu s okolím vyberať slúchadlá z uší.

 

Kľúčové vlastnosti:

  • Výdrž až 10 hodín na nabitie
  • Funkcia aktívneho potlačenia okolitých ruchov
  • Krásne kompaktné nabíjacie puzdro
  • Vysoká kvalita hovorov vďaka duálnemu mikrofónu
  • Krištáľovo čistý zvuk 10 mm meničov
Ich funkcie si jednoducho zamilujete!

 

Kompaktné rozmery

Na nabíjanie aj skladovanie slúchadiel v dobe nepoužívania slúži krásne oválne nabíjacie puzdro s lesklým povrchom pre exkluzívny vzhľad.


 

Skvelá ergonómia

FreeBuds 4i sú navrhnuté tak, aby vám príjemne sedeli v ušiach aj po dlhých hodinách počúvania obľúbenej hudby alebo sledovania filmov a seriálov.


 

Technológia ANC

Slúchadlá sú vybavené špeciálnymi senzormi, ktoré detekujú okolitý hluk. Ten dokážu vyrušiť, aby ste si mohli obľúbený obsah užívať nerušene aj na veľmi rušných miestach, ako je napríklad vlak.


 

Duálny mikrofón

Slúchadlá sprostredkujú aj krištáľovo čisté hovory prostredníctvom duálneho mikrofónu s dizajnom štrbinového kanála pre efektívne zníženie okolitých hlukov. Dokonale rozumieť každému slovu vám potom bude zásluhou technológie formovania lúča doplnenej o umelú inteligenciu.


 

Režim Awareness

Slúchadlá vám umožnia komunikovať s okolím bez toho, aby ste ich museli vybrať z uší. Ponúkajú totiž oceňovaný režim Awareness.


 

Pozoruhodná výdrž

FreeBuds 4i prinášajú vynikajúcu výdrž na nabitie dosahujúcu až 10 hodín. Obrovskou prednosťou je tiež superrýchle nabíjanie, keď 10 minút nabíjania prinesie ďalšie 4 hodiny počúvania obľúbeného obsahu.


 

Detailný zvuk

Skvelý zvuk zabezpečí 10 mm dynamický budič cievky doplnený o senzitívnu polymérovú kompozitnú membránu. Výsledkom je vyvážený zvuk plný detailov, aby ste si naplno užili hudbu, filmy, seriály i hranie.


 

Počúvajú na dotyk

Na oboch slúchadlách sú kapacitné senzory na rýchle a presné ovládanie dotykmi. Umožnia prijať hovor, prehrávať hudbu aj regulovať hlasitosť prostredníctvom intuitívnych gest.

 

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Huawei, najprezeranejšie produkty Huawei alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama