Apple AirPods cena od 131,02 € | Pricemania

Apple AirPods

TOP 7
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Apple AirPods Nová technológiaApple AirPods slúchadlá s bezkáblovou prevádzkou Vás očaria už na prvý pohľad. Pri používaní Vás už žiadne káble nebudú obmedzovať. Hudbu či iný Vami zvolený ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Apple AirPods

Popis

Apple AirPods

 

Nová technológia

Apple AirPods slúchadlá s bezkáblovou prevádzkou Vás očaria už na prvý pohľad. Pri používaní Vás už žiadne káble nebudú obmedzovať. Hudbu či iný Vami zvolený obsah začnú prehrávať okamžite po vložení do uší. Presne na opak, teda po vybraní, sa prehrávanie preruší. S čipom Apple W1 s optickým senzorom a akcelerometrom vždy vedia, kedy sú v ušiach. Prinášajú bohatý a strhujúci zvuk ohromnej kvality kodeku AACS dvomi mikrofónmi s formovaní lúča spoľahlivo eliminujú hluk v pozadí, vďaka čomu s nimi viete vybavovať aj telefonáty.

Podpora

Synchronizácia s kompatibilnými zariadeniami je veľmi jednoduchá a intuitívna. Len jednoduchým kliknutím a spárovaním prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth to zvládnete v priebehu krátkej chvíle. Ide o skutočne veľmi jednoduchý proces, preto z neho nemusíte mať žiadne zbytočné obavy. Medzi jednotlivými zariadeniami možno ľahko prepínať. Podporuje iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 10 alebo novším, Apple Watch s watchOS 3 alebo novším a Mac s MacOS Sierra alebo novším.

Dlhá výdrž

Vďaka šetrnému zaobchádzaniu s batériou vydržia v prevádzke na plné nabitie ohromných päť hodín. Dodávajú sa však s nabíjacím puzdrom, ktoré sa vyznačuje kapacitou pre niekoľko ďalších nabití. Zabezpečuje Vám tak celodenné používanie. Už po 15 minútach nabíjania sú pripravené na ďalšie tri hodiny využívania.

Dizajn

Vonkajšie prevedenie slúchadiel sa vyznačuje presne tým, čím je spoločnosť Apple známa. Jednoduchým vzhľadom, čistými líniami a eleganciou. Biele prevedenie osloví rovnako dámy i pánov. Kvalitná konštrukcia je zjavná už na prvý pohľad, čím si okamžite získajú Vaše sympatie. Navyše tak zaručujú aj dlhú životnosť.

 

 

Parametre produktu

Zvuková charakteristika
Frekvenčný rozsah od:20 Hz
Frekvenčný rozsah do:20 kHz
Prevedenie
Prevedenie:Do uší - Earbud
Hmotnosť (bez batérií):8 g
Farba:Biela
Puzdro na prenos:áno
Pripojenie
Pripojenie:Bezdrôtové
Typ prenosu signálu:Bluetooth
Prenosová vzdialenosť vo voľnom priestore:10 m
Mikrofón:Áno
Napájanie
Napájanie slúchadiel:Vstavaný akumulátor
Výdrž batérií:5 hod.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

92% Perfektný 6 recenzie
5
AnonymPred 7 mesiacmi a 3 týždňami

10
JanciPred 1 rokom a 4 mesiacmi

Mám Samsung galaxy s9 plus, aplikácia Air Battery na android funguje super máte prakticky všetko čo na iPhone, je tu určitá odchýlka v percentách. Iphone ukazuje 89% a apka 85% .Takže 4% odchýlka, neriešim. S aplikáciou som docielil aj toho že keď vyberiem slúchadlo z ucha tak sa airPody vypnu.Poklepáním prechádzam na ďalšiu pesničku alebo vypnem, príjmem hovor a všetko funguje ako má. Nastavit som musel na iphone. Nefunguje iba Siri ale to dá rozum že nepôjde. Slúchadlá AirPod 2019 s bezdrôtovým nabíjaním sa Applu naozaj podaril, sú nelepšie na trhu a tak som si ich nemohol nechať ujsť. Kúpil som dcére, potom som si ich požičal na behanie a bežal som si ich kúpiť :-)))

 • Na Android aplikácie AirBattery ktorá funguje skvele.
 • Slúchadlá sú drahé ale neľutujem ani koruny.
 • Hrajú super. Vyvážene.
 • Primate hovory 2x poklepaním na slúchadlo.
 • 2x poklepáním na slúchadlo ich vypnete, alebo preskočíte na ďalšiu skladbu.
 • Dokonalosť.
 • Bezdrôtové nabíjanie odporúčam.
 • Dlhá výdrž !!!
 • Mám android. Nechcem iphone (rozlíšenie aké majú iPhone 11 som mal u Samsungu pred 10roky) a tak som mal strach. Zbytočne na Androide funguje všetko dokonale.
 • NIEJE.NEMOZEM NÁJSŤ NIC !!!
 • Snáď len cena ale čo žijeme raz :-)))
10
PatrikPred 1 rokom a 4 mesiacmi

 • Skvele hrajú
 • Prekvapivo výborné basy
 • Ekosystém Applu
 • Aktualizácie firmwaru (možné ďalšie zlepšovanie zvuku)

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Apple, najprezeranejšie produkty Apple alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama