Apple AirPods

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Apple AirPods Nová technológiaApple AirPods slúchadlá s bezkáblovou prevádzkou Vás očaria už na prvý pohľad. Pri používaní Vás už žiadne káble nebudú obmedzovať. Hudbu či iný Vami zvolený ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Slúchadlá

Popis

Apple AirPods

 

Nová technológia

Apple AirPods slúchadlá s bezkáblovou prevádzkou Vás očaria už na prvý pohľad. Pri používaní Vás už žiadne káble nebudú obmedzovať. Hudbu či iný Vami zvolený obsah začnú prehrávať okamžite po vložení do uší. Presne na opak, teda po vybraní, sa prehrávanie preruší. S čipom Apple W1 s optickým senzorom a akcelerometrom vždy vedia, kedy sú v ušiach. Prinášajú bohatý a strhujúci zvuk ohromnej kvality kodeku AACS dvomi mikrofónmi s formovaní lúča spoľahlivo eliminujú hluk v pozadí, vďaka čomu s nimi viete vybavovať aj telefonáty.

Podpora

Synchronizácia s kompatibilnými zariadeniami je veľmi jednoduchá a intuitívna. Len jednoduchým kliknutím a spárovaním prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth to zvládnete v priebehu krátkej chvíle. Ide o skutočne veľmi jednoduchý proces, preto z neho nemusíte mať žiadne zbytočné obavy. Medzi jednotlivými zariadeniami možno ľahko prepínať. Podporuje iPhone, iPad alebo iPod touch s iOS 10 alebo novším, Apple Watch s watchOS 3 alebo novším a Mac s MacOS Sierra alebo novším.

Dlhá výdrž

Vďaka šetrnému zaobchádzaniu s batériou vydržia v prevádzke na plné nabitie ohromných päť hodín. Dodávajú sa však s nabíjacím puzdrom, ktoré sa vyznačuje kapacitou pre niekoľko ďalších nabití. Zabezpečuje Vám tak celodenné používanie. Už po 15 minútach nabíjania sú pripravené na ďalšie tri hodiny využívania.

Dizajn

Vonkajšie prevedenie slúchadiel sa vyznačuje presne tým, čím je spoločnosť Apple známa. Jednoduchým vzhľadom, čistými líniami a eleganciou. Biele prevedenie osloví rovnako dámy i pánov. Kvalitná konštrukcia je zjavná už na prvý pohľad, čím si okamžite získajú Vaše sympatie. Navyše tak zaručujú aj dlhú životnosť.

 

 

Parametre produktu

Zvuková charakteristika
Frekvenčný rozsah od:20 Hz
Frekvenčný rozsah do:20 kHz
Prevedenie
Prevedenie:Do uší - Earbud
Hmotnosť (bez batérií):8 g
Farba:Biela
Puzdro na prenos:áno
Pripojenie
Pripojenie:Bezdrôtové
Typ prenosu signálu:Bluetooth
Prenosová vzdialenosť vo voľnom priestore:10 m
Mikrofón:Áno
Napájanie
Napájanie slúchadiel:Vstavaný akumulátor
Výdrž batérií:5 hod.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Apple, najprezeranejšie produkty Apple alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama