Sony WI-C310 cena od 24,16 € | Pricemania

Sony WI-C310

TOP 4
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Počúvajte bezdrôtovo s technológiou BLUETOOTH®Rozlúčte sa so zamotanými káblami a vytiahnutými konektormi. Vďaka bezdrôtovej technológii BLUETOOTH® môžete svoje zariadenie pripojiť bezdrôtovo a vychutnať si tak dokonalé počúvanie bez prerušenia. 15-hodinová výdrž batérieS výdržou až 15 hodín prehrávania ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Sony WI-C310

Popis

Počúvajte bezdrôtovo s technológiou BLUETOOTH®
Rozlúčte sa so zamotanými káblami a vytiahnutými konektormi. Vďaka bezdrôtovej technológii BLUETOOTH® môžete svoje zariadenie pripojiť bezdrôtovo a vychutnať si tak dokonalé počúvanie bez prerušenia.

15-hodinová výdrž batérie
S výdržou až 15 hodín prehrávania pri plnom nabití môžete počúvať svoje obľúbené zoznamy skladieb a podcasty celý deň.

Rýchle nabíjanie
Keď je batéria takmer vybitá, 10-minútovým nabíjaním získate celých 60 minút prehrávania. Takže ak sa ponáhľate, čoskoro sa budete môcť opäť ponoriť do hudby. A ak máte viac času, batériu úplne nabijete za tri hodiny.
Magnetické slúchadlá na jednoduché prenášanie
Obe slúchadlá majú zabudovaný magnet, vďaka čomu ich môžete prenášať a odkladať bez zamotania.

Farby podľa vášho štýlu 
Vyjadrite svoj štýl jednou zo štyroch farieb, elegantným plochým káblom a neprehliadnuteľnou kovovou povrchovou úpravou.

Prenosný a flexibilný dizajn na pohodlnejšie počúvanie
Mäkké, flexibilné a ľahké bezdrôtové slúchadlá do ucha WI-C310 umožňujú pohodlné počúvanie vždy a všade.

Čistý výrazný zvuk vďaka 9 mm budiacim jednotkám
Či už počúvate popové hity, klasické koncerty alebo džezové sóla, vďaka 9 mm budiacim jednotkám je zvukový výkon dynamický a výnimočne jasný s hlbokými basmi a čistými výškami.
Telefonovanie bez pomoci rúk jedným dotykom
Chcete zatelefonovať priateľovi z pripojeného smartfónu? Stačí stlačiť multifunkčné tlačidlo a môžete konverzovať. Musíte sa rozlúčiť? Jednoducho ho stlačte znova, čím hovor ukončíte.

Osloboďte sa vďaka konštrukcii s umiestnením poza krk
Vďaka pohodlnej a ľahkej konštrukcii s umiestnením okolo krku vám slúchadlá nezavadzajú a pri počúvaní máte dokonalú slobodu.

Hlasový asistent k vašim službám
Zisťujte pomocou hlasu počasie, najnovšie správy a mnoho ďalšieho. Stlačte multifunkčné tlačidlo dvakrát a získajte okamžitý prístup k aplikácii Siri či Asistent Google.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
PaliPred 1 rokom a 4 mesiacmi

Sluchatka hraju veľmi veľmi dobre, na hratky s Equalizerom mozete zabudnúť, vyváženosť bassov, stredu a výšok je príkladný. Výdrž prehrávania na jedno nabitie je medzi bezdrôtovými slúchadlami malým unikátom, na trinásť hodín hrania mozete na 100% pocitat. Špunty drzai v usich dobre, nevypadávajú ani nikde netlačia a ak ich nosite okolo zadnej časti krku podla navodu, drzia urcite a bezpecne a pretoze sú špunty magnetické, mozete ich po vytiahnutí z usi spojiť pod krkom. Kábel je plochy a sluchatka sa tak nezamotaju, ovladanie je štandartne, zadne prekvapenie ako u zn. Xiaomi tu nečakaj. Nabíjanie Vykonávame - Svet div sa! - pomocou konektora USB -C! Konecne si niekto z vyrobcou vsimol ze tento standart uz vo svete bežne používame. Žiadne viditeľné latencie pri prehrávaní videa z internetu alebo úložiska som nepozoroval. Pri použití funkcie Hands-free vas protistrana pocuje velmi dobre a cisto, mikrofón ma teda vybornu citlivosť. Na tomto vyrobku sa chyby hľadajú veľmi tazko, toto sa SONY naozaj podarilo ...

  • Vzhľad, kvalita zpracovania
  • výdrž akumulátora
  • Plochy "antizaguliavaci" kábel
  • Magnety pre spojenie špuntov
  • Vyborny dynamicky zvuk, vyvážený prednes
  • Bezchybná Hands-free funkcia
  • USB - C konektor
  • dlhý kábel
  • Snáď mohol vyrobca pribaliť nejake rozumne puzdro ...

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama