Sennheiser RS 120 | Pricemania

Sennheiser RS 120

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

RS 120 je otvorený, supraaurálny, rádiový bezdrôtový systém. Transparentný a dobre vyvážený zvuk s veľkou basovou odozvou robí z tohto systému ideálnu voľbu pre všetky druhy hudby a pripojenie k televízoru. RS 120 predstavuje inovatívny spôsob dobíjania akumulátorov, kombinovaný s praktickým uložením ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

RS 120 je otvorený, supraaurálny, rádiový bezdrôtový systém. Transparentný a dobre vyvážený zvuk s veľkou basovou odozvou robí z tohto systému ideálnu voľbu pre všetky druhy hudby a pripojenie k televízoru. RS 120 predstavuje inovatívny spôsob dobíjania akumulátorov, kombinovaný s praktickým uložením slúchadiel. Užite si slobodné počúvanie, neobmedzené dĺžkou káblu, za prijateľnú cenu. RS 120 je ideálnym modelom pre vstup do bezdrôtového sveta.. Vlastnosti. * Otvorený, supraaurálny, bezdrôtový VF systém.. * Detailná reprodukcia zvuku so silnou odozvou v basoch.. * Výborne sa hodí pre všetky typy modernej hudby a televízny zvuk.. * ",Bezdrôtová sloboda zvuku", s príjmom cez steny a stropy.. * Dosah do 100 m.. * Ľahko dostupné nastavovacie prvky zaisťujú intuitívne ovládanie.. * Veľmi lahké a pohodlné slúchadlá.. * Príťažlivý, moderný design.. * Súčasťou balenia sú NiHM batérie AAA.. * Vysielač je vybavený kovovou kolískou pre uloženie a dobíjenie slúchadiel.. * Tri VF kanály voliteľné prepínačom.. Obsah balenia. * slúchadlá RS 120, redukcia na jack 6,3 mm, 2 baterie AAA. Hmotnosť0.23 kg. Dosah100 m. Frekvenčný rozsah22 - 19,500 Hz. Kábelkonektor 3,5 mm stereo, redukcia na 6,3 mm (863 865 MHz), cinch (926 - 928 MHz). Nominálna SPL citlivosť106 dB. Operačný princípotvorený. Prevádzková doba20 h. T.H.D. zkreslenie<, 0,7 %. Typ náušníkusupraaural.  ,.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

10% Veľmi zlý 1 recenzia
1
MCAPred 8 rokmi a 1 týždňom

Musím povedať, že som úprimne veľmi sklamaný z týchto slúchadiel. Príjem signálu zo základne nie je stabilný, často sa stane, že chytíte aj normálnu FM stanicu. Pokiaľ chodíte po byte, tak musíte po nejakom čase znova naladiť frekvenciu pretože začne v slúchadlách šumieť. Predtým som mal bezdrôtové slúchadlá Creative, ktoré ale prenášali signál cez bluetooth a kvalita bola porovnantelná s klasickými káblovými slúchadlami. Pri tomto modeli som očakával, že signál wifi pokryje vačšiu plochu v porovnaní s bluetoothom, pri zachovaní kvality signálu. Myslím si, že sennheiser si spravil s týmito slúchadlami zbytočnú hanbu.

  • bezdrôtové slúchadlá
  • zlá kvalita signálu

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Sennheiser alebo najprezeranejšie produkty Sennheiser.

Reklama