Razer Kraken cena od 53,86 € | Pricemania

Razer Kraken

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 60,90 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Zvuk nie je len obyčajným zážitkom - zostruje Vaše zmysly! Keď viete presne, kde je umiestnený nepriateľ, Vy ste ten, kto nastraží pascu a obkľúči ho. Váš sluch sa stáva zbraňou, ktorá Vám umožní zvládnuť herné prostredie pri manévrovaní so sebemenšími zvukovými vnemami. Odhaľte svoje dravé inštinkty ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Razer Kraken

Popis

Zvuk nie je len obyčajným zážitkom - zostruje Vaše zmysly!
Keď viete presne, kde je umiestnený nepriateľ, Vy ste ten, kto nastraží pascu a obkľúči ho. Váš sluch sa stáva zbraňou, ktorá Vám umožní zvládnuť herné prostredie pri manévrovaní so sebemenšími zvukovými vnemami. Odhaľte svoje dravé inštinkty pomocou presného pozičného zvuku zo všetkých strán.
Razer Kraken Tournament Edition je prvá herná náhlavná súprava, ktorá predstavuje realistickú hĺbku THX Spatial Audio, ktorá simuluje pozične presný sférický zvuk v 360 ° okolo Vás, aby ste získali väčšiu informovanosť o svojom hernom prostredí.
Kombinácia silných basov s čistým zvukom odhaľuje na mieru robené 50 mm vodiče pre svet plný definovaných zvukov. Od jemných krokov za Vami po explózie vo vzduchu i na zemi, aby sa vylepšil herný zážitok.
Jeden z najviac otravných momentov v hre, je ten, keď tímová komunikácia prerušuje zvuk bitky a naopak. Razer Kraken Tournament Edition ponúka novú rovnováhu hry / chatu, takže môžete naladiť medzi herným a chatovým zvukom dokonalú kombináciu komunikácie a zvukov z herného prostredia.
Každý hráč má preferencie, pokiaľ ide o basy. Hra Razer Kraken Tournament Edition je vybavená ovládaním basov na 17 nastaviteľných úrovniach, takže môžete nájsť najvhodnejšie intenzitu hry.
Ušné vankúšiky s chladiacim gélom znižujú nárast tepla, zatiaľ čo mäkká tkanina a koženka kombinujú pohodlie a zvukovú izoláciu, takže si môžete užiť hodiny hrania.
Chladiaca vrstva gélu, znižuje nárast tepla počas intenzívnych herných stretnutí.
Skryté drážky na okuliare, ľahko sa komprimuje pre odľahčenie tlaku pri nosení okuliarov.
Mäkká pena, komfortne sedí k jedinečnému tvaru hlavy každého človeka.
Tepelne prenná látka, poskytuje prenos tepla pre rýchlejšie odparovanie potu.
Zažite herné slúchadlá postavené pre tímovú komunikáciu s Razer Kraken Pre V2 alebo si zabezpečte najvyššiu konkurenčnú výhodu v edícii Razer Kraken Tournament Edition, ktorá obsahuje THX Spatial Audio pre 360 ​​° pozičný zvuk a rovnováhu medzi hrami a konverzácií pre dokonalú kombináciu hry a chatu.

Recenzie