Niceboy Hive Podsie cena od 26,90 € | Pricemania

Niceboy Hive Podsie

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Kľúčové vlastnosti bezdrôtových slúchadiel Niceboy HIVE pods True Wireless slúchadlá Bluetooth 5.0 Skvelý zvuk s technológiou MaxxBass Výdrž až 15 hodín Vode-a prachuodolný (stupeň krytia IP54) Nabíjanie cez USB-C Hands-free telefónne hovory Mikrofón s redukciou šumu smart buttons Kvalitné bezdrôtové ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Slúchadlá

Popis

Kľúčové vlastnosti bezdrôtových slúchadiel Niceboy HIVE pods True Wireless slúchadlá Bluetooth 5.0 Skvelý zvuk s technológiou MaxxBass Výdrž až 15 hodín Vode-a prachuodolný (stupeň krytia IP54) Nabíjanie cez USB-C Hands-free telefónne hovory Mikrofón s redukciou šumu smart buttons Kvalitné bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE pods Chcete si užiť bezdrôtovú slobodu počúvania a v prvotriednej kvalite? V tom prípade nesmiete opomenúť slúchadlá Niceboy HIVE pods. K vášmu zariadenie sa pripojíte s pomocou technológie Bluetooth 5.0 a na jedno nabitie vám vydrží hrať až 3,5 hodiny. Súčasťou balenia je aj praktické a dizajnové dobíjacie puzdro, ktoré predĺžia celkovú dobu počúvania až na úctyhodných 15 hodín. So slúchadlami Niceboy HIVE pods taktiež obdržíte dvojaký veľkosť štupľov, takže si každý užívateľ nájde svoju veľkosť. Všetky ovládanie nájdete priamo na slúchadlách. Skvelý počúvanie potom zaisťuje technológia MaxxBass, ktorá sa pýši vernou reprodukciou zvuku. Perfektný zvuk s technológiou MaxxBass Optimálne počúvanie zaisťuje nielen kvalitný chipset, ale hlavne technológie MaxxBass. Tá dokáže reprodukovať zvuk vo kvalite, ktorá je takmer porovnateľná so štúdiovými nahrávkami. Hudbu si tak užijete na maximum. Dlhá výdrž batérie vďaka nabíjaciemu puzdru Slúchadlá Nicboy HIVE pods vydrží v kombinácii so svojím štýlovým puzdrom hrať až 15 hodín. K takto dlhé výdržou podstatne prispieva aj technológia, ktorá obstaráva bezdrôtový prístup - Bluetooth 5.0. Tá spotrebuje oveľa menej energie, než predchádzajúce verzie. Nabíjanie prebieha pomocou najmodernejšieho USB-C. Vodeodolná slúchadlá Niceboy HIVE pods Už si nebudete musieť dávať pozor na to, aké vonku panuje počasie alebo či ste v nehostinnom prostredí, ktoré je plné prachu. Slúchadlá Niceboy HIVE pods bola navrhnutá presne tak, aby odolala prachu alebo daždi a zvládla bezchybne fungovať v zhoršených podmienkach. Komfortné používanie bezdrôtových slúchadiel Slúchadlá Niceboy HIVE pods obdržíte s viacerými veľkosťami štupľov, takže je bez problémov prispôsobíte svojmu uchu. K pohodlnému vybavovanie hovorov slúži kvalitný mikrofón, ktorý aktívne potláča okolitý ruch, a preto vás bude skvele počuť. Aby bolo používanie slúchadiel Niceboy HIVE pods ešte jednoduchšie, všetky ovládacie prvky nájdete priamo na nich, takže už nebudete musieť Sätra po vreckách a hľadať svoj mobilný telefón. Obsah balenia slúchadiel Niceboy HIVE pods Slúchadlá Niceboy HIVE pods nabíjací box Náhradné nástavce do uší USB-C kábel Viacjazyčný manuál.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
Mišo NepoviemPred 2 rokmi a 2 mesiacmi

Za tých pár korún ma neskutočne prekvapili, kúpil som viacmenej len na skúšku, aké to bude zbaviť sa kábla. A iné už nechcem. Zvuk je perfektný, neotlačia ani pri dlhšom používaní a výdrž je úplne adekvátna. Super!

  • Pohodlné
  • Super zvuk aj basy
  • Pomer cena/kvalita
  • Za tú cenu nemožno vyčítať nič. A vlastne ani za inú cenu :D

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Niceboy, najprezeranejšie produkty Niceboy alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama