Microsoft Xbox One Stereo Headset

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Xbox ONE Stereo Headset Stereo slúchadlá ku konzole Xbox One , čierna podrobný popis Stereo slúchadlá ku konzole Xbox One, ČIERNA Slúchadlá jemného dizajnu s veľkými a pohodlnými náušníkmi, mikrofónom a samozrejme skvelým, plným a detailným stereofónnym zvukom o rozsahu 20 Hz až 20 kHz. Bezkonkurenčná ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Najprezeranejšie produkty v kategórií Slúchadlá

Popis

Xbox ONE Stereo Headset
Stereo slúchadlá ku konzole Xbox One , čierna


podrobný popis


Stereo slúchadlá ku konzole Xbox One, ČIERNA
Slúchadlá jemného dizajnu s veľkými a pohodlnými náušníkmi, mikrofónom a samozrejme skvelým, plným a detailným stereofónnym zvukom o rozsahu 20 Hz až 20 kHz.
Bezkonkurenčná pohodlie
Slúchadlá sú uzavreté s veľkými pohodlnými náušníkmi a ľahko nastaviteľným polstrovaným hlavovým mostom. Veľké náušníky dokonale objímu vaše uši, čím je zaručené kvalitné prehrávanie zvuku s dokonalým odhlučnením od okolitého hluku. Užite si kvalitné počúvanie v úplnom pohodlí a to aj pri dlhodobom nosení slúchadiel.
Diaľkový ovládač a Mikrofón
Slúchadlá sú tiež vybavená citlivým smerovým mikrofónom, ktorý zaznamená váš hlas čisto a zreteľne bez skreslenia, budete tak naozaj perfektne a to za všetkých okolností. Ak mikrofón práve nepoužívate, môžete ho podľa ľubovôle ohnúť tak, aby neprekážal.
Adaptér s ovládaním hlasitosti
Súčasťou balenia je originálny adaptér pre pripojenie stereofónnych slúchadiel s mikrofónom k hernému ovládaču Xbox One Wireless Controller. Adaptér má možnosť stlmenie mikrofónu, úpravu hlasitosti herného zvuku i chatu samostatne. Adaptér ľahko zapojíte do pripraveného rozhrania v hernom ovládači Xbox One Wireless Controller a budete mať ovládanie zvuku vždy na dosah ruky. Po hudobnej stránke celkom Rozumiem tomu, že sa niekomu páči jedna partia a niekomu druhá, to je celkom prirodzený. Ale že by to s Pepom Prechádzkou nešliapalo? Jasne, nie každý musí bejt hneď odborník na bicie, všetci to cítim inak, ostatne Jirka Vébr taky nehrá zle, ale prosim vás, odporcovia, naozaj ste si to vypočuli? Pepa je živej, hrá technicky zaujímavejšie veci a vďaka nemu znie každá pieseň inak, všade si vymyslí niečo, čo inde nie. Nie, nemusí to vyhovovať každému, ale zaslúži si to rešpekt. A tan si zaslúžia aj všetci ostatní, na čele s Václavom, kterej toho toľko napísal. Áno, Jirka Vébr má Sifón napsanej na seba. Ale nejde snáď predovšetkym o tie pesničky? Keď hrám piesne, čo zložil niekto jinej, minimálne by som k nemu mal mať úctu a istú skromnosť. A to pri druhej party moc nevidim. Chápem, že málokoho zaujíma tá citová stránka. Skoro nikto sa nepozastaví nad tým, že zatiaľ čo jeden Sifón spieva o tom, že by "chcel bejt vyhulenej", že "telefón tú práve nemá" a že "Lochneska zdochne na kŕče", zatiaľ čo druhej varuje, že "diabol je v nás" , "visí nad nami Damoklům Meč" a "] -->


Hlavné vlastnosti produktu


je automaticky 14pt. je automaticky tučný. Nezapomeň na odkazy na konzole -->


Výrobca: Microsoft
Kompatibilné produkty: Xbox One X , Xbox One S , Xbox One
Prenos signálu: káblový
ovládanie hlasitosti
ohýbateľný mikrofón

Prečo nakupovať u nás?


Garantované dodania je nasledujúci pracovný deň. Dnes objednáš - zajtra hráš!


Všetok tovar prísne testujeme a preto od nás odchádza vždy v perfektnom stave.


S našim obchodným personálom vyriešite všetko rýchlo a jednoducho - bez zbytočných obklik, príplatkov alebo byrokracie.

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Microsoft, najprezeranejšie produkty Microsoft alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama