Marshall Major II cena od 38,70 € | Pricemania

Marshall Major II

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 38,70 € Info v obchode Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Marshall MAJOR II   Impozantná druhá verzia klasických slúchadiel Major, ktorá predčí svojho predchodcu hneď v niekoľkých bodoch. Ich vylepšený zvuk, vzhľad a odolnosť, rovnako ako lepšia ergonomickosť, pozdvihujú pôžitok ...viac

Popis

Marshall MAJOR II

 

Impozantná druhá verzia klasických slúchadiel Major, ktorá predčí svojho predchodcu hneď v niekoľkých bodoch. Ich vylepšený zvuk, vzhľad a odolnosť, rovnako ako lepšia ergonomickosť, pozdvihujú pôžitok z počúvania na úplne novú úroveň. Tento spoľahlivý produkt, ktorý vydrží, sa dá len veľmi ťažko prehliadnuť.

Pokročilé zvukové funkcie, zahŕňajúce prispôsobené ovládače, zaisťujú hlbšie basy a detailnejšie výšky a celkovo nižšie skreslenie.

Odnímateľný obojstranný konektor s mikrofónom a diaľkovým ovládačom je vybavený L-plug koncovkou, ktorá poskytuje lepšiu odolnosť a jednoduché prenášanie. Duálne 3,5 mm konektory umožňujú vybrať si, na ktorej strane slúchadiel chcete mať kábel, alebo sa môžete pripojiť a zdieľať hudbu s priateľmi. Ovládanie umiestnené na kábli, v ktorom je integrovaný mikrofón, umožňuje svojmu nositeľovi prijímať hovory.

Klasický vzhľad Major slúchadiel bol povýšený na viac zaoblenú konštrukciu s extra odolnou vinylovou úpravou. Vďaka svojej novej konštrukcii padnú slúchadlá Major II lepšie ako inokedy. Ich zvýšená flexibilita a možnosť rotácie náušníkov sa prispôsobí vášmu tvaru hlavy - to vám zaistí väčšie pohodlie počas dlhých hodín počúvania.

U slúchadiel Marshall Major II tiež oceníte ich skladaciu konštrukciu, vďaka ktorej sa skvelo hodia pre prenosný hudobný prehrávač. Súčasťou balenia je redukcia na 6.3mm konektor.

Technická špecifikácia

Typ slúchadiel : Náhlavné
Menič: 40 mm
Frekvenčný rozsah min .: 10 Hz
Frekvenčný rozsah max .: 20 kHz
Konektor: 3.5 mm, vrátane 6.3 mm adaptéru
Citlivosť: 100mV 1kHz = 99dB SPL
Impedancia: 64 Ohm
Mikrofón: Áno

 

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Marshall alebo najprezeranejšie produkty Marshall.

Reklama