Jabra Elite 65t cena od 64,90 € | Pricemania

Jabra Elite 65t

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 64,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom, True Wireless štuple, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, podpora AAC, s ovládaním hlasitosti, prijímanie hovorov, hlasový asistent, certifikácia IPX6, frekvenčný rozsah 20Hz–20000Hz, citlivosť 38 dB/mW, menič 5.1mm, výdrž batérie až 15h(5h+10h).Prémiové bezdrôtové ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Jabra Elite 65t

Popis

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom, True Wireless štuple, uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.0, podpora AAC, s ovládaním hlasitosti, prijímanie hovorov, hlasový asistent, certifikácia IPX6, frekvenčný rozsah 20Hz–20000Hz, citlivosť 38 dB/mW, menič 5.1mm, výdrž batérie až 15h(5h+10h).Prémiové bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 65T Active červenéNavrhnuté pre skutočne bezdrôtovú hudbu, hovory a šport. A vďaka atraktívnemu farebnému vyhotoveniu zaručene nezapadnete v dave. Tri veľkosti gélových nadstavcov do uší potom zaručia dokonalé pohodlie.Minimálne rozmery slúchadiel Jabra Elite 65T ActiveSamotné slúchadlá vás prekvapia svojimi minimálnymi rozmermi. Aj napriek ich rozmerom rozhodne nebudete ochudobnení po zvukovej stránke. Kvalitnému počúvaniu napomáha prítomnosť reproduktorov s veľkosťou 6 × 5,1 mm. Počas vybavovania telefónnych hovorov sa postará o elimináciu okolitého hluku zostava štyroch kvalitných mikrofónov, takže si s volajúcim budete skvele rozumieť za.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

90% Perfektný 2 recenzie
10
ZdenoPred 1 rokom a 5 mesiacmi

Slúchadlá sú malé a osobne mi dobre drží v ušiach (je potrebné nájsť vhodné nástavce, mám v každom uchu inú veľkosť). Zvukovo sú v poriadku, basy nechýba a prednes a hlasitosť sú do fitka dostatočné. Dobre tlmí hluk okolia. Vydrží mi 12 návstev posilňovne, takže viac ako 12 hodín. S tým, že sa dobíja automaticky v puzdre po každom cvičení. Viac ako 1,5 hod v kuse som ich nepoužil. Puzdro je praktické, dobíja sa pomocou micro USB. Na rozdiel od iných recenzií, nemám problém ich otvoriť, asi ide o cvik. Do telefónu je možné nainštalovať aplikácie (mám Android), ktorá umožňuje nastaviť ekvalizér, odposluch atď. S BT nie je na BlackBerry problém. Ovládanie je veľmi jednoduché (hlasitosť, preskakovanie hudby, vypnutie). Oceňujem automatické zastavenie hudby, keď jedno slúchadlo vyberiem z ucha. Veľmi často to využijem vo fitku, keď na mňa niekto hovorí.

  • Dobrá výdrž 12+ hod (vďaka dobíjanie v puzdre)
  • Slušne drží v uchu
  • Ekvalizér v aplikácii
  • Dobre tlmí hluk v posilňovni
8
MišoPred 1 rokom a 7 mesiacmi

  • Dobre sedia dlhá výdrž batérie
  • kvalita
  • nič

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Jabra, najprezeranejšie produkty Jabra alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama