Creative HS-390

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 10,70 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Creative Headset HS-390 - Nástupca obľúbeného modelu HS-300. Vďaka súprave slúchadiel Creative Headset HS-390 je zvuk interaktívny. Súprava je vynikajúca pre online komunikáciu, hranie a videokonferencie a tiež pre pôžitok z hudby. Vďaka mikrofónu s redukciou šumu, ponúka súprava Creative Headset HS-390 ...viac

Popis

Creative Headset HS-390 - Nástupca obľúbeného modelu HS-300. Vďaka súprave slúchadiel Creative Headset HS-390 je zvuk interaktívny. Súprava je vynikajúca pre online komunikáciu, hranie a videokonferencie a tiež pre pôžitok z hudby. Vďaka mikrofónu s redukciou šumu, ponúka súprava Creative Headset HS-390 zlepšenú vernosť reči a čistý prenos hlasu. Širšia úroveň zvukovej reprodukcie robí zvuk dokonale reálnym, tento systém ponúka viac súkromia než tradičné reproduktory, najmä keď užívateľ počúva osobné správy a komunikuje online.

Súprava je vynikajúca pre domácnosť alebo kanceláriu, je jednoduchá a spoľahlivá a prichádza s flexibilným pásikom na krk a ušnými vankúšikmi z jemnej peny pre väčšie pohodlie. Jednoducho sa používa – užívatelia ju iba pripoja a môžu začať komunikovať. Ovládanie hlasitosti zahŕňa aj funkciu stlmenia (Mute) pre extra súkromie.

Vynikajúca pre komunikáciu pomocou okamžitých hlasových správ, videokonferencie a pre internetové hry s viacerými hráčmi. Mikrofón s technológiou redukcie šumu zabezpečuje čistejší zvuk a príjem reči. Praktické ovládanie hlasitosti s prepínačom na stlmenie. Ergonomický, ľahký pásik na krk s ušnými vankúšikmi z jemnej peny pre stabilitu a pohodlie.

 • Nastaviteľné ramienko mikrofónu pre dokonalé zaznamenanie zvuku. Technická špecifikácia: Slúchadlá
 • Prvky driveru: 30mm super tenká membrána
 • Frekvenčná odozva: 20 Hz ~ 20k Hz
 • Impedancia: 32 ohmov
 • Dĺžka kábla: 2.5 m
 • Citlivosť: 108dB Mikrofón Mikrofónový kondenzátor pre redukciu šumu
 • Frekvenčná odozva: 100 Hz ~ 10k Hz
 • Impedancia:

  Vývoj ceny

  Týždeň: 10.87 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Slúchadlá Creative alebo najprezeranejšie produkty Creative.

  Reklama