Audio Technica ATH-M40x cena od 27,90 € | Pricemania

Audio Technica ATH-M40x

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Slúchadlá

Štúdiové slúchadlá ATH-M40X sú veľmi kvalitné slúchadlá pre profesionálov. Ich rovno ladená zvuková charakteristika predurčuje ATH-M40X pre dokonale presný audiomonitoring v celom frekvenčnom rozsahu. Tieto slúchadlá vynikajú dokonalou zvukovou izoláciou od okolia, čo iste ocenia nielen štúdioví inžinieri. ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Slúchadlá

Popis

Štúdiové slúchadlá ATH-M40X sú veľmi kvalitné slúchadlá pre profesionálov. Ich rovno ladená zvuková charakteristika predurčuje ATH-M40X pre dokonale presný audiomonitoring v celom frekvenčnom rozsahu. Tieto slúchadlá vynikajú dokonalou zvukovou izoláciou od okolia, čo iste ocenia nielen štúdioví inžinieri. Materiály a spracovanie náušníkov slúchadiel spríjemňujú dlhodobé používanie, upevnenie slúchadiel na otočné kĺby navyše dovoľuje one-ear monitoring. Skladacia konštrukcia zjednodušuje transport a uskladnenie. Slúchadlá sa dodávajú s dvomi odnímateľnými káblami – krúteným s dĺžkou 1,2 až 3 m a rovným s dĺžkou 3 m. Vďaka robustnému vyhotoveniu a špičkovým materiálom sa model M40X iste osvedčí nielen v oblasti štúdiového nahrávania a mixu, ale aj v DJ monitoringu.. Moderná odolná konštrukcia.. Menič s priemerom 40 mm – prírodný magnet, meďou pokrytý hliníkový vodič.. Ladené pre monitoring – dokonalo presná odozva na všetkých frekvenčných pásmach.. Elipsovitý dizajn náušníkov na excelentné utlmenie v rušnom prostredí.. 90° pohyblivosť mušlí pre one-ear monitoring.. Odolné a komfortné materiály náušníkov a hlavového mostu na dlhodobé nosenie.. Odnímateľný kábel (2 káble v súprave).. Priemer meniča 40 mm.. Magnet neodýmový.. Kmitacia cievka Meďou pokrytý hliníkový vodič.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

90% Perfektný 2 recenzie
10
MarošPred 2 rokmi a 2 mesiacmi

 • Pohodlné
 • Využitie ako v štúdiu, tak aj na ulici
 • Dobré tlmenie okolitého ruchu
 • Veľmi čistá reprodukcia zvukov na všetkých frekvenciách
 • 2x kábel. jeden 3m priamy, druhý 1.2 polovične skrútnený a roztiahnutý 3m
 • Redukcia na 6.3mm konektor
 • Pribalené veľmi kvalitné púzdro/taška
 • Konštrukcia veľmi flexibilná a pevná
 • Materiál nezanecháva na sebe odtlačky prstov a iné nečistoty.
 • Trochu veľký prítlak na uši, ale dá sa zvyknúť.
8
DanPred 2 rokmi a 2 mesiacmi

Slúchadlá som nedávno zakúpil ako náhradu za starý gaming headset. Vybral som ich prevažne kvôli veľkej popularite v zahraničí a kladným recenziám. Slúchadlá používam na počúvanie hudby a tiež dlhšie hranie hier a musím povedať že sa zhodnem s mnoho recenziami, že majú skvelý zvuk aj konštrukciu a osobne sa mi páči aj ich dizajn. Čo ma však trochu sklamalo, rovnako ako v niektorých ostatných recenziách, sú pridané náušníky. Myslím, že tieto náušníky sa k slúchadlám hodia, pretože ponúkajú dobrú izoláciu, držia pevne a podobne, ale jednoducho po niekoľkých hodinách začnú byť dosť nepohodlné, čo mi bohužiaľ nevyhovovalo. Náušníky mi jednoducho nepadli a premýšľal som dokonca aj o vrátenie tovaru. Namiesto toho som sa riadil odporúčaniami na zahraničných fórach a dokúpil iné náušníky. Špecificky som si objednal náušníky od brainwavz audio, variantu velour oval, a hoci ma stáli 30 dolárov musím povedať že som s nimi nadmieru spokojný (25 + 5 dolárov shipping, niekedy sú v zľave za 20. Lacnejšie možnosť sú earpady za 200 korún z eBay , nemôžem ich však hodnotiť). Problémy s komfortom sú razom preč a sú neskutočne pohodlné. Na slúchadlá náušníky perfektne padnú a nezaznamenal som žiadny výrazný vplyv na kvalitu zvuku (izolácia je trošičku horšia, záleží aj od materiálu earpadov). S touto úpravou slúchadlá môžem len odporučiť. Ku slúchadlám v budúcnosti ešte môžem dokúpiť pripínací mikrofón a bude to super headset: D

 • Kvalita konštrukcie
 • Zvuk na oveľa vyššej úrovni ako všetky "gaming" headsety
 • odnímateľný kábel
 • veľmi ľahké
 • Náušníky mne osobne prídu nadmieru nepohodlné na dlhšie použitie (2h +), odporúčam prípadne zakúpenie iných náušníkov navyše (pozri text recenzie)
 • Kábel je síce odnímateľný, ale má v sebe zabudovaný blokovací mechanizmus, ktorý blokuje použitie niektorých doplnkov a káblov (napríklad V-moda BoomPro). Možno však vyriešiť jednoduchým rozobratím a netrvalým odstránením mechanizmu. (Je stačí skrutkovač, viď na napr. YouTube)

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Slúchadlá Audio Technica, najprezeranejšie produkty Audio Technica alebo najlacnejšie Slúchadlá.

Reklama