Ron Zacapa Centenario 23y 0.7l

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Rum

Ron Zacapa Centenario 23y 0.7l Úžasný rum Zacapa Centenario 23 je víťazom platinovej medaily a držiteľ prvého miesta podľa Inštitútu testovania nápojov v Chicagu s neuveriteľnými 97 bodmi. Pochádza z Guatemaly a je zmesou rumov ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Rum

Popis

Ron Zacapa Centenario 23y 0.7l

 

Úžasný rum Zacapa Centenario 23 je víťazom platinovej medaily a držiteľ prvého miesta podľa Inštitútu testovania nápojov v Chicagu s neuveriteľnými 97 bodmi. Pochádza z Guatemaly a je zmesou rumov vo veku od 6 do 23 rokov. Rum sa vyrába systémom Solera - znamená, že sa medzi sebou premiešavajú rôzne vyzreté rumy zo sudov, v ktorých pred tým dozrievalo sherry, portské víno alebo koňak.

Na celý proces výroby a výber sudov dozerá Master Distiler Lorena Vásquez, aby zachytila špecifické chute a textúry ako aj dokonalú farbu.

Na rozdiel od väčšiny rumov, pri ktorých sa používa melasa, sa rum Zacapa vyrába z prvého lisovania panenskej cukrovej trstiny. Vďaka tomu je rum sladší a jemnejší a práve v tomto momente sa začínajú rozvíjať charakteristické vlastnosti a chuťový profil rumu.

Vôňa a chuť
Farba:
jantárová
Vôňa:
aromatická, sušené ovocie, koža, vanilka, med, korenie, karamel
Chuť:
tmavá čokoláda, káva, vanilka, sušené ovocie, drevo, korenie
Záver:
jemný, dlhý a príjemný

 

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Rum Ron Zacapa Centenario, najprezeranejšie produkty Ron Zacapa Centenario alebo najlacnejšie Rum.

Reklama