Diplomático Reserva Exclusiva 12y 0.7l

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Rum

Diplomatico Reserva Exclusiva 12YO 40% 0,70 L Azda najznámejší výber rezerv rumov, pochádzajúci z Venezuely, je Diplomático Reserva Exclusiva. Či ste skutočný odborník, alebo s vychutnávaním rumov len začínate, značku ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Rum

Popis

Diplomatico Reserva Exclusiva 12YO 40% 0,70 L

 

Azda najznámejší výber rezerv rumov, pochádzajúci z Venezuely, je Diplomático Reserva Exclusiva. Či ste skutočný odborník, alebo s vychutnávaním rumov len začínate, značku Diplomático vám zvlášť predstavovať určite netreba. Dubové sudy uložené na úpätí Ánd dlhých 12 rokov ukrývajú rum s nezameniteľným charakterom, s jemnou, priam neodolateľnou arómou . Má na konte viac ako dvadsať medzinárodných medailí.

Usmievavý Venezuelčan a najlepší Master Blender rokov 2011 a 2013, Tito Cordero, ktorý riadi výrobu rumov liehovaru Destilerias Unidas, medzi ktorého vlajkové lode patria známe rumy Diplomático, odporúča 12-ročnú rezervu párovať  s kvalitnou horkou čokoládou. My sa k tejto ďalšej úrovni vychutnávania pridávame.  Až do roku 2006 bolo Diplomático predávané výhradne len vo Venezuele. Okamžite po spustení exportu začal tento tmavo-medený poklad zbierať úspechy a našiel si priaznivcov na celom svete. Približne 60% výroby ide práve na export.

V Nemecku alebo Poľsku by ste možno mali problém nájsť obľúbené Diplomático. Niekto šikovný totiž stihol v týchto krajinách zaregistrovať značku Diplomático ešte pred jeho príchodom na tento trh a tak boli nútení nájsť alternatívnu značku, ktorou by mohli označovať rumy Diplomático. Nemuseli ísť ďaleko. Stačilo zájsť na kopec nad liehovarom v mestečku La Mie, ktorý domáci nazývajú Botuca a tak si môžete v niektorých krajinách vychutnávať namiesto Diplomático, Botucal.

Existujú len dva typy ľudí - jedni rum Diplomático milujú a tí druhí ho ešte neochutnali.

Krajina: Venezuela

Farba: jemne hnedá so zlatými odleskami
Vôňa:
ovocný koláč, zmrzlina, kakao, banán, klinčeky
Chuť: čokoláda, fondán, kakao, melasa, škorica, vanilka, korenie
Záver: horko-sladký, pomaranč, čokoláda, vanilka, dub

 

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Rum Diplomático, najprezeranejšie produkty Diplomático alebo najlacnejšie Rum.

Reklama