Sony SEL-28F20 cena od 452,90 € | Pricemania

Sony SEL-28F20

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 479,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Doplňte si do súpravy jasný 28 mm pevný objektív Tento širokouhlý pevný objektív Full Frame 28 mm so svetlou maximálnou clonou F2,0 a výnimočným celkovým optickým výkonom je výbornou voľbou ako druhý objektív na doplnenie základnej súpravy objektívov. Pokročilá optika vytvára jedinečnú ostrosť až po ...viac

Popis

Doplňte si do súpravy jasný 28 mm pevný objektív

Tento širokouhlý pevný objektív Full Frame 28 mm so svetlou maximálnou clonou F2,0 a výnimočným celkovým optickým výkonom je výbornou voľbou ako druhý objektív na doplnenie základnej súpravy objektívov. Pokročilá optika vytvára jedinečnú ostrosť až po okraje obrazu a podľa potreby aj pôsobivo plynulé rozostrenie pozadia (bokeh). Maximálna clona F2,0 uľahčuje snímanie jasných snímok bez statívu v interiéri alebo pri slabom osvetlení. Vnútorný mechanizmus zaostrenia zabezpečuje stabilné a tiché automatické zaostrovanie ideálne pre záznam videa aj fotografií. K dispozícii je voliteľný mimoriadne širokouhlý 21 mm konvertor a 16 mm konvertor s efektom rybieho oka s plným pokrytím 180° (diagonálne), ktoré poskytujú širšiu perspektívu2.

Rozlíšenie a kontrast pevného objektívu

Dizajn s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a 3 asférickými prvkami vrátane pokročilej asférickej šošovky (AA), 2 prvkov zo skla s nízkym rozptýlením (ED) a viacvrstvovej povrchovej úpravy poskytuje mimoriadny optický výkon v kompaktnom objektíve.

Plynulé, pôsobivé rozostrenie (bokeh)

Kruhová clona s 9 lamelami spolupracuje s veľkou clonou objektívu a vytvára nádherné plynulo rozostrené pozadie (bokeh).

Malý a ľahký na každodenné fotografovanie

Tento malý objektív formátu Full Frame s hmotnosťou iba 200 gramov je ideálny pre fotoaparáty série alfa7 a pohodlný na snímanie momentiek a na každodenné použitie.

Odkaz na stránku výrobcu

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Sony, najprezeranejšie produkty Sony alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama