Fujifilm Fujinon XF 56mm f/1.2 R

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Po kúpe tohto objektívu si môžete uplatniť Cashback vo výške 150€. Viac o Cashback tu Špičkový, vysokosvetelný, portrétny objektív Fujinon XF 56mm f/1.2 R je určený pre APS-C formát X-Trans CMOS snímačov systémových fotoaparátov rady Finepix X. Objektív disponuje po prepočte na kinofilm 85mm ohniskovou ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Po kúpe tohto objektívu si môžete uplatniť Cashback vo výške 150€. Viac o Cashback tu

Špičkový, vysokosvetelný, portrétny objektív Fujinon XF 56mm f/1.2 R je určený pre APS-C formát X-Trans CMOS snímačov systémových fotoaparátov rady Finepix X. Objektív disponuje po prepočte na kinofilm 85mm ohniskovou vzdialenosťou a mimoriadnou svetelnosťou f/1.2. Vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre portrétnych a štúdiových fotografov.

Objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 56mm (po prepočte na kinofilm: 85mm) a minimálnou clonou f/1,2 ideálny pre portrétnych a štúdiových fotografov.
Portrétny objektív navrhnutý pre fotoaparáty rady FinePix X, ktorý ponúka vysokú sveteľnosť f/1,2, rozlíšenie a ostrosť až do krajov. Zároveň sa vyznačuje minimálnou chromatickou aberáciou.
Rýchly autofocus
Samotná optická sústava objektívu XF 56mm f/1.2 R je zložená z 11-tich šošoviek zoradených do 8-mich skupín. Jedna z týchto šošoviek je asférickým optickým členom, ktorého zakrivenie povrchu koriguje optické dráhy čoho výsledkom je obraz bez deformácie tvarov v rohoch.
Okrem toho disponuje objektív aj dvomi ED šošovkami zo špeciálneho nízko rozptylového optického skla, ktoré výrazne obmedzujú vznik chromatickej aberácie, zlepšujú prenos kontrastu a ostrosti.
Objektív disponuje 7 lamelovou clonou, nastaviteľnou v rozsahu od f/1.2 až po f/16, ktorá zabezpečí úplne dokonalé rozostrenie pozadia tzv. bokeh a vybavený je ovládacím clonovým krúžkom s možnosťou nastavenia clony po tretinových krokoch EV.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Fujifilm, najprezeranejšie produkty Fujifilm alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama