Canon TS-E 90mm f/2.8L cena od 1 575,99 € | Pricemania

Canon TS-E 90mm f/2.8L

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Zdokonaľte svoj kreatívny pohľad pomocou vynikajúceho 90 mm objektívu s naklonením a posunom a ovládaním perspektívy a získajte nádherné fotografie portrétov a produktov. Kúpte si fotoaparát spolu s objektívom a získajte bonus až 1000€ späť! Viac info po kliknutí na nasledujúci obrázok: Akciu "BONUS" ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Porovnanie cien Canon TS-E 90mm f/2.8L

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Zdokonaľte svoj kreatívny pohľad pomocou vynikajúceho 90 mm objektívu s naklonením a posunom a ovládaním perspektívy a získajte nádherné fotografie portrétov a produktov.

Kúpte si fotoaparát spolu s objektívom a získajte bonus až 1000€ späť!
Viac info po kliknutí na nasledujúci obrázok:

Akciu "BONUS" poskytuje priamo výrobca Canon Inc po zaregistrovaní koncového zákazníka na svojej stránke, podmienkou pre získanie zľavy je nákup fotoaparátu a objektívu do 90 dní a aj zaregistrovaní nákupu na stránke Canon do 90 dní. Podrobné informácie získate TU. Predajca FaxCopy Pro negarantuje poskytnutie zľavy.

Špecializovaný objektív s naklonením a posunom série L

Ovládajte perspektívu a rovinu zaostrenia pri fotografovaní portrétov a produktov vďaka starostlivo kalibrovaným pohybom, vynikajúcej optickej konštrukcii a presným šošovkám z lisovaného skla, ktoré prinášajú nízku mieru skreslenia, a pomer makra až 1 : 2.

Jemné ladenie hĺbky poľa

Zmeňte rovinu zaostrenia, čím nasmerujte viac pozornosti na snímaný objekt a upravíte hĺbku poľa priamo pri jeho snímaní bez potreby počítača.

Korekcia skreslenia objektu

Presné pohyby umožňujú naklonenie o ±10° a posun o ±12 mm spolu s otočením funkcií naklonenia/posunu o +/-90° v ľubovoľnom smere na dosiahnutie výnimočného ovládania perspektívy.

Úprava zaostrenia na makro snímkach

Makro zaostrenie 39 cm znamená snímky v životnej veľkosti 1 : 2 so špeciálnym zaostrením s pridaným ovládaním perspektívy a hĺbkou poľa.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama