Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

TOP 10
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 198,00 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Kompaktný a cenovo prijateľný model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 II IS ponúka výkonný telefotografický výkon. Jeho 4-polohový stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu efektívne potláča rozmazanie pri slabom osvetlení. Vlastnosti Cenovo prijateľný telefotografický objektív transfokácie ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

Popis

Kompaktný a cenovo prijateľný model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 II IS ponúka výkonný telefotografický výkon. Jeho 4-polohový stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu efektívne potláča rozmazanie pri slabom osvetlení. Vlastnosti Cenovo prijateľný telefotografický objektív transfokácie 88-400 mm ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 4-polohový stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu Prvok UD Vrstvy Super Spectra Kruhová membrána Univerzálna telefotografická transfokácia pre fotoaparáty EOS s upevnením EF-S.

Cenovo prijateľná výkonná telefotografická transfokácia Model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS predstavuje telefotografický objektív s transfokáciou, ktorý kombinuje výkonný výkon s vysokou kvalitou obrazu. S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 88-400 mm v 35 mm formáte je ideálny pre fotografov hľadajúcich cenovo dostupný univerzálny objektív pre všeobecné telefotografické fotografovanie.

Stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu Aby sa zabránilo efektom trasenia fotoaparátu, model 55-250 mm f/4-5.6 II IS obsahuje najnovšiu 4-polohovú kompenzačnú technológiu stabilizátora obrazu značky Canon. Toto umožní používanie rýchlosti uzávierky až o 4-krát pomalšie bez rozoznateľného nárastu rozmazania obrazu.

Automatické zaznamenanie panoramatického pohybu vypne stabilizátor obrazu v horizontálnom alebo vertikálnom smere, keď sa sledujú pohybujúce sa objekty. Prvok objektívu UDModel EF-S 55-250 mm f/4-5.6 II IS používa prvok objektívu Canon UD (Extrémne nízke rozptyľovanie) na potlačenie efektov sekundárnych chromatických odchýlok - pre jemný obraz s vysokým kontrastom bez rozptýlenia cez rozsah transfokácie.

Vrstvy Super Spectra Vrstvy Super Spectra bojujú proti duchom a oslneniu tak, že absorbujú svetlo odrážajúce sa zo snímačov digitálneho fotoaparátu alebo vnútorných prvkov objektívu. Vrstvy Super Spectra tiež pomáhajú zaistiť presné vyváženie farieb a ostré vysokokontrastné výsledky. Kruhová membrána clony Pri záberoch nasnímaných pri veľkej clone vytvára kruhová membrána clony plynulý rovnomerný bokeh (rozmazanie pozadia), ktorý je ideálny na zdôraznenie záberov objektov oproti rozptyľujúcim pozadiam.

Bezolovnaté sklo Pri výrobe EF-S 55-250mm f/4-5.6 II IS sa používa len bezolovnaté sklo šetrné na životné prostredie. PríslušenstvoModel EF-S 55-250mm f/4-5.6 II IS sa dodáva s krytom objektívu a protiprachovým krytom. Kryt objektívu (ET-60) a puzdro objektívu (LP1019) sú dostupné ako voliteľné príslušenstvo.

  Parametre

  Výrobca: Canon
   
  Dizajn:
  Farba: Čierna
  Kompatibilita: EOS
   
  Hmotnosť a rozmery:
  Dĺžka: 11,1 centimeter
  Hmotnosť: 375 gram
  Priemer: 7 centimeter
  Veľkosť filtra: 5,8 centimeter
   
  Objektív:
  Diagonálny uhol pohľadu (max): 27 °
  Diagonálny uhol pohľadu (min): 6 °
  Ekvivalentná 35mm šošovke: 88 - 400 mm
  Formát obrazového snímača: APS-C
  Komponent pre: SLR
  Konštrukcia objektívu (členy/skupiny): 15/12
  Maximálna clona: 32
  Minimálna clona: 22
  Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť: 0,85 meter
  Nastavenie ohniska: Manuálne
  Ohnisková vzdialenosť: 55 - 250 mm
  Počet membrán: 7
  Stabilizátor obrazu: Áno áno/nie
  Typ bajonetu: Canon EF-S
  Typ objektívu: Standard lens
  Typ zoomu: Otočiť
   
   
  Obsah balenia:
  Slnečná clona: Áno áno/nie
   
  Technické detaily:
  Kompatibilita s kamerami značiek: Canon
   
  Výkon:
  AF ovládací člen: STM
  Maximálne zväčšenie: 0,29 x

  Vývoj ceny

  Týždeň: 4.02 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Objektívy Canon alebo najprezeranejšie produkty Canon.

  Reklama