Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 839,00 € Do 48 hodín Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Canon EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM Vďaka konštantnej clone f / 2.8 v celom rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátoru obrazu, poskytuje objektív EF-S 17-55 mm f / 2.8 IS USM vynikajúci výkon a flexibilitu komponovaní pri nedostatočnom osvetlení.  Širokouhlý zoom s vysokým výkonom Efektívny rozsah ohniskových ...viac

Popis

Canon EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM Vďaka konštantnej clone f / 2.8 v celom rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátoru obrazu, poskytuje objektív EF-S 17-55 mm f / 2.8 IS USM vynikajúci výkon a flexibilitu komponovaní pri nedostatočnom osvetlení.  Širokouhlý zoom s vysokým výkonom Efektívny rozsah ohniskových vzdialeností približne 27-88 mm (ekvivalent pre 35 mm film) robí z objektívu EF-S 17-55 mm f / 2.8 IS USM vynikajúci model, ktorý prináša pozoruhodnú obrazovú kvalitu. Širokouhlý zoom umožňuje zachytiť viac z každej scény a dodá vašim fotografiám nový pocit priestoru a perspektívy.  Pevná clona Vysoká svetelnosť f / 2.8 prináša vynikajúce výsledky v nedostatočných svetelných podmienkach.

Hodnota clony zostáva konštantná v celom rozsahu ohniskovej vzdialenosti, takže môžete používať zoom približne 27-88 mm (ekvivalent pre 35 mm film) bez toho, aby bolo potrebné predĺžiť čas uzávierky.  Príjemné rozostrenie pozadia Kruhová clona poskytuje príjemné rozmazanie pozadia pri fotografovaní s veľkou clonou.

To je ideálne pre vytvorenie dojmu hĺbky a izoláciu objektu od pozadia.  Stabilizátor obrazu Objektív EF-S 17-55 mm f / 2.8 IS USM je vybavený 3-krokovým stabilizátorom obrazu (IS) od spoločnosti Canon. Stabilizátor obrazu je ideálny pre prácu z ruky, pretože umožňuje použiť časy uzávierky až o tri hodnoty dlhší bez toho, aby došlo k viditeľnému zvýšeniu rozmazania obrazu.

Stabilizátor obrazu prináša pomoc za zlých svetelných podmienok, pri rýchlych scénach a pri fotografovaní z pohybujúcich sa vozidiel.  Rýchle, tiché automatické zaostrovanie Kruhový USM (ultrazvukový motor) používa vibrácie ultrazvukových kmitočtov pre rýchlo reagujúce a takmer bezhlučné vysokorýchlostné automatické zaostrovanie.

Dobrý zadržiavací krútiaci moment zastavuje skupinu zaostrovacích šošoviek bez toho, aby došlo k presahu. K dispozícii je potlačenie plne manuálnym zaostrením bez nutnosti vypínať automatické zaostrovanie.  Povrchová úprava Super Spectra Optimalizovaná povrchová úprava objektívu Super Spectra a tvarovanie prvkov objektívu potláča oslnenie a tieňov.

K nemu sú častejšie náchylné digitálne fotoaparáty kvôli odrazom od obrazového senzora. Povrchová úprava tiež napomáha dosiahnutiu prirodzenej farebnej vyváženosti a zvyšuje kontrast pre živé, verné snímky.  Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému E-TTL IIObjektív odovzdáva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II fotoaparátu a zaisťuje tak optimálne meranie blesku v akejkoľvek fotografickej situácii.

  Parametre

  Výrobca: Canon
   
  Ďalšie vlastnosti:
  Zväčšenie: 0,17 x
   
  Dizajn:
  Farba: Čierna
  Kompatibilita: EOS
   
  Hmotnosť a rozmery:
  Dĺžka: 11,1 centimeter
  Hmotnosť: 645 gram
  Priemer: 8,35 centimeter
  Veľkosť filtra: 7,7 centimeter
   
   
  Objektív:
  Diagonálny uhol pohľadu (max): 78,5 °
  Diagonálny uhol pohľadu (min): 27,85 °
  Ekvivalentná 35mm šošovke: 27 - 88 mm
  Formát obrazového snímača: APS-C
  Komponent pre: SLR
  Konštrukcia objektívu (členy/skupiny): 19/12
  Maximálna clona: 22
  Maximálna ohnisková vzdialenosť (ekvivalent 35mm filmu): 88 mm
  Minimálna ohnisková vzdialenosť (ekvivalent 35mm filmu): 27 mm
  Najmenšia zaostrovacia vzdialenosť: 0,35 meter
  Ohnisková vzdialenosť: 17 - 55 mm
  Počet membrán: 7
  Počet zastavení stabilizátora obrazu: 3
  Stabilizátor obrazu: Áno áno/nie
  Typ bajonetu: Canon EF-S
  Typ objektívu: Wide lens
   
  Technické detaily:
  Kompatibilita s kamerami značiek: Canon
   
  Výkon:
  AF ovládací člen: Ring USM
  Ultrazvukový motor (USM): Áno áno/nie

  Vývoj ceny

  Týždeň: 0.27 %

  Reklama

  brand name

  Prezrite si ďalšie Objektívy Canon alebo najprezeranejšie produkty Canon.

  Reklama