Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM cena od 849,00 € | Pricemania

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Vďaka konštantnej clone f / 2,8 v celom rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátora obrazu poskytuje objektív Canon EF-S 17-55 mm f / 2,8 IS USM vynikajúci výkon a flexibilitu komponovaní pri nedostatočnom osvetlení. Vlastnosti: Širokouhlý zoom určený pre všetky telá fotoaparátov s bajonetom EF-S - Efektívny ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Vďaka konštantnej clone f / 2,8 v celom rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátora obrazu poskytuje objektív Canon EF-S 17-55 mm f / 2,8 IS USM vynikajúci výkon a flexibilitu komponovaní pri nedostatočnom osvetlení.
Vlastnosti:
Širokouhlý zoom určený pre všetky telá fotoaparátov s bajonetom EF-S - Efektívny rozsah ohniskových vzdialeností približne 27-88 mm (ekvivalent pre 35mm film) robí z objektívu EF-S 17-55 mm f / 2,8 IS USM vynikajúci model, ktorý prináša pozoruhodnú obrazovú kvalitu. Širokouhlý zoom umožňuje zachytiť viac z každej scény a dodá vašim fotografiám nový pocit priestoru a perspektívy.
Svetelnosť f / 2,8 v celom rozsahu zoomu - Vysoká svetelnosť f / 2,8 prináša vynikajúce výsledky v nedostatočných svetelných podmienkach. Hodnota clony zostáva konštantná v celom rozsahu ohniskovej vzdialenosti, takže môžete používať zoom približne 27-88 mm (ekvivalent pre 35mm film), aby bolo potrebné predĺžiť čas uzávierky. 3kroková stabilizátor obrazu - Objektív EF-S 17-55 mm f / 2, 8 IS USM je vybavený 3-krokovým stabilizátorom obrazu (IS) od spoločnosti Canon. Stabilizátor obrazu je ideálny pre prácu z ruky, pretože umožňuje použiť časmi uzávierky až o tri hodnoty dlhší, bez toho aby došlo k zreteľnému zhoršeniu rozmazania obrazu. Stabilizátor obrazu prináša pomoc za zlých svetelných podmienok, pri rýchlych scén a pri fotografovaní z pohybujúcich sa vozidiel.
Rýchle, tiché automatické zaostrovanie - Kruhový USM (ultrazvukový motor) používa vibrácie ultrazvukových kmitočtov pre rýchlo reagujúce a takmer nepočuteľné vysokorýchlostné automatické zaostrovanie. Dobrý zadržiavací krútiaci moment presne zastavuje skupinu zaostrovacích šošoviek, bez toho aby došlo k presahu. K dispozícii je potlačenie plne manuálnym zaostrením bez nutnosti vypínať automatické zaostrovanie.
Povrchová úprava Super Spectra - Optimalizovaná povrchová úprava objektívu Super Spectra a tvarovanie prvkov objektívu potláča oslnenie a tieňov. K nemu sú častejšie náchylné digitálne fotoaparáty dôvodu odrazu zo zobrazovacieho snímača. Povrchová úprava tiež napomáha dosiahnutiu prirodzenej farebnej vyváženosti a zvyšuje kontrast pre živé, verné snímky.
Kruhová clona pre príjemné rozostrenie pozadia - Kruhová clona poskytuje príjemné rozmazanie pozadia pri fotografovaní s veľkou clonou. To je ideálny pre vytvorenie dojmu hĺbky a izoláciu objektu od pozadia.
Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému E-TTL II - Objektív odovzdáva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II vo fotoaparáte a zaisťuje tak optimálne meranie blesku v akejkoľvek fotografickej situácii.
Voliteľná slnečná clona
Špecifikácia produktu:
Veľkosť snímky APS-C
Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť 35mm filmu 27 - 88
Zorný uhol (horizontálny, vertikálny, diagonálny) 48o - 15o 40 ', 68o 40 '- 23 ° 20', 78o 30 '- 27o 50'
Konštrukcia objektívu (členov / skupín) 19/12
Počet lamiel clony 7
Maximálne clonové číslo 22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0,35
Maximálne zväčšenie (x) 0,17 (pri 55 mm)
Informácie o vzdialenosti Áno
Stabilizátor obrazu 3kroková
Pohon AF Krúžkový USM
Priemer filtra (mm) 77
Max. priemer x dĺžka (mm) 83,5 × 110,6
Hmotnosť (g) 645
Zväčšenie - predlžovacia rúrka EF12 II 0,45 - 0,231
Zväčšenie - predlžovacia rúrka EF25 II 1,71 - 0,51
Slnečná clona objektívu EW-83J
Mäkké puzdro LP1219
Držiak žel. filtra III (clona III *) NC
Držiak žel. filtra IV (clona IV *) (0)
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II Nekompatibilné

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama