Canon EF 200mm f/2.8L II USM | Pricemania

Canon EF 200mm f/2.8L II USM

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Základné charakteristiky objektívu EF 200mm : Konštrukcia a optika série L Dva UD prvky objektívu Rýchle, tiché automatické zaostrovanie pomocou USM Vrstvy Super Spectra Kruhová clona pre vynikajúci bokeh v pozadí Informácie o vzdialenosti prenášané do systému blesku E-TTL II Mäkké puzdro a clona ...viac

Je nám ľúto. Tento produkt nieje aktuálne v ponuke žiadneho e-shopu na Pricemánii.

Popis

Základné charakteristiky objektívu EF 200mm :

Konštrukcia a optika série L
Dva UD prvky objektívu
Rýchle, tiché automatické zaostrovanie pomocou USM
Vrstvy Super Spectra
Kruhová clona pre vynikajúci bokeh v pozadí
Informácie o vzdialenosti prenášané do systému blesku E-TTL II
Mäkké puzdro a clona objektívu

Detailné vlastnosti
Kompaktný telefotografický objektív
Dva UD (ultra-nízka disperzia) sklené prvky v spojení s technológiou zadného zaostrenia umožňujú objektívu EF 200mm f/2.8L II USM dosiahnuť extrémne ostré zábery. Rozostrené pozadie pôsobí jemne a prirodzene.
Kvalita série L
Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.
Veľká clona f/2,8
Rýchla maximálna clona f/2,8 poskytuje výnimočnú rýchlosť pri snímaní obrázkov pri slabom osvetlení bez potreby použitia blesku. Veľká clona poskytuje tiež výbornú kontrolu nad hĺbkou poľa.
Ultrazvukové zaostrenie
Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.
Vrstva Super Spectra
Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.
Integrácia s meraním blesku E-TTL II
Objektív posúva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II kompatibilného fotoaparátu EOS a zaručuje tak optimálne meranie blesku.
Príslušenstvo
Objektív EF 200mm f/2.8L USM sa dodáva s clonou objektívu a mäkkým puzdrom. *Púzdr: LP1222 , Clona: ET-83BII, Priemer filtra: 72mm

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama