Canon EF 17-40mm f/4L USM cena od 682,00 € | Pricemania

Canon EF 17-40mm f/4L USM

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Model EF17 - 40 mm f/4L USM predstavuje ľahký, extrémne širokouhlý transfokačný objektív // Canon EF 17 - 40 mm f/4L USM predstavuje ľahký, extrémne širokouhlý profesionálny objektív Canon. Ponúka vynikajúci optický výkon v celom rozsahu transfokácie a najrýchlejšie automatické zaostrovanie vo svojej ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Canon EF 17-40mm f/4L USM

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Model EF17 - 40 mm f/4L USM predstavuje ľahký, extrémne širokouhlý transfokačný objektív //
Canon EF 17 - 40 mm f/4L USM predstavuje ľahký, extrémne širokouhlý profesionálny objektív Canon. Ponúka vynikajúci optický výkon v celom rozsahu transfokácie a najrýchlejšie automatické zaostrovanie vo svojej triede. Vysokú ostrosť a rozlišovaciu schopnosť fotografií zabezpečuje kvalitná optika. Canon EF 17 - 40 mm f/4L USM sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči prachu a vlhkosti, a tým je ideálny na použitie v drsných podmienkach. Vhodný je najmä na použitie s digitálnymi zrkadlovkami s faktorom konverzie ohniskovej vzdialenosti vyšším ako 1.
Hlavné vlastnosti Canonu EF 17-40 f/4 L:

Ohnisková vzdialenosť: 17 - 40 mm
Maximálna clona: 22
Počet lamiel clony: 7
Pohon AF: ultrazvukový
Manuálne preostrenie AF: Áno
Počet opt. prvkov/skupín: 12 / 9
Rozmery: 83,5 x 96,8 mm
Hmotnosť: 475 g

Extrémne širokouhlý objektív pre analógové zrkadlovky EOS
Canon EF17 - 40 mm f/4L USM predstavuje extrémne širokouhlý transfokačný objektív Canon EF vytvorený pre profesionálnych a pokročilých amatérskych používateľov zrkadloviek EOS.
Vynikajúci výkon optiky s Canonom EF 17-40 f/4 L
Model EF 17 - 40 mm f/4L USM má 12 prvkov objektívu rozdelených do 9 skupín. Povlak Super Spectra na týchto prvkoch zaručuje výborné vyváženie farieb a minimalizuje efekty duchov a oslnenia. Pre poskytnutie vynikajúcej kvality obrazu pri rozsahu transfokácie 17 - 40 mm objektív využíva tri asférické prvky dvoch odlišných typov, zatiaľ čo sa používa sklo Super UD (ultra-nízka disperzia) na predchádzanie odchýlkam farieb, ktoré často dokážu degradovať zreteľnosť okrajov objektu.
Štandardný transfokačný objektív pre digitálne zrkadlovky EOS
Na jednej strane ide o vynikajúci objektív pri použití s analógovou zrkadlovkou a na strane druhej je model EF 17 - 40 mm f/4L USM taktiež výnimočne vhodný pre digitálne zrkadlovky so zobrazovacím snímačom menším ako je formát 35 mm. V skutočnosti u týchto typov digitálnych zrkadloviek tieto ohniskové vzdialenosti môžu poskytnúť zorný uhol približne ekvivalentný uhlu 28 - 70 mm objektívu používaného na 35 mm fotoaparáte, čo z neho robí ideálny objektív so štandardnou transfokáciou.
Široká paleta profesionálnych funkcií objektívu Canon EF 17-40 f/4 L:

Minimálna vzdialenosť zaostrenia je len 28 mm v celom rozsahu transfokácie.
Automatické zaostrovanie funguje v tichosti a rýchlo vďaka rýchlej centrálnej jednotke spracúvania so zdokonaleným algoritmom automatického zaostrovania. Režim AF je možné nahradiť manuálnym zaostrovaním, ak si to želáte.
Kruhová clona modelu EF 17 - 40 mm f/4L USM, ovládaná elektromagnetickou membránou, je schopná dosahovania atraktívnejšieho vzhľadu nezaostrených oblastí v pozadí snímky.
Predná časť objektívu sa počas zaostrovania neotáča. To napríklad znamená, že polarizačné filtre naďalej aktívne fungujú pri približovaní a oddiaľovaní. V zadnej časti objektívu sa nachádza zábranový želatínový držiak filtra.
Sklo bez prímesi olova šetrné k životnému prostrediu sa používa v rámci celej stavby objektívu.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

80% Perfektný 1 recenzia
8
TomášPred 8 rokmi a 5 mesiacmi

OK

  • na photozone.de je povedané všetko
  • malý, ľahký, kvalitné prevedenie, plynulý chod
  • obrazová kvalita, ale asi nič závratne lepšie v tejto cene nenájdete

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama