Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM cena od 2 179,00 € | Pricemania

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Po kúpe tohto objektívu si môžete uplatniť Cashback vo výške 300€. Viac o Cashback tu Táto nová verzia klasického širikouhlého objektívu obľúbená u mnohých fotografov ponúka úžasnú ostrosť v celom rozsahu zoomu. Výnimočne vysokovýkonný širokouhlý objektív série L Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Po kúpe tohto objektívu si môžete uplatniť Cashback vo výške 300€. Viac o Cashback tu

Táto nová verzia klasického širikouhlého objektívu obľúbená u mnohých fotografov ponúka úžasnú ostrosť v celom rozsahu zoomu.

Výnimočne vysokovýkonný širokouhlý objektív série L
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je ultra širokouhlý objektív so zoomom prémiovej kvality s konštantnou maximálnou clonou f/2.8 na dosiahnutie najvyššej možnej kvality, a to aj pri fotografovaní v prostredí so slabým osvetlením.

Krajina
Fotografujte neuveriteľné zábery od úbočí hôr a pláží až po pamiatky v mestách a mestské scenérie.

Slabé osvetlenie
Dokonca aj ak podmienky nie sú ideálne, môžete jasne zachytiť nočný život, ohňostroje, tmavé interiéry a ešte omnoho viac.

Architektúra
Nájdite krásu v štruktúre a oživte úchvatné pamiatky a rozsiahle mestské územia.

Prvotriedna kvalita obrazu
Objektívy s veľkým priemerom, dvojitým povrchom z lisovaného skla (GMo) a mimoriadne nízkym rozptylom pomáhajú výrazne znížiť skreslenie obrazu a chromatickú aberáciu. Pokročilá povrchová úprava Air Sphere a SubWavelength zas pomáha chrániť pred oslnením a efektmi duchov, takže môžete s istotou fotografovať aj v prostredí s nevyhovujúcim svetlom.

Univerzálna paleta širokouhlých ohniskových vzdialeností
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je vybavený zoomom s rozsahom ohniskovej vzdialenosti 16 – 35 mm, ktorý zahŕňa celú škálu širokouhlých ohniskových vzdialeností.

Rýchla konštantná clona
Veľká clona f/2,8 vám umožní vyťažiť čo najviac z dostupného svetla a 9-lamelová kruhová clona pomáha dosiahnuť nádhernú hĺbku poľa.

Odolná konštrukcia radu L
Robustná odolná konštrukcia pomáha objektívu EF 16-35mm f/2.8L III USM zvládnuť záťaž spojenú s používaním na profesionálnej úrovni.

Zdokonalené automatické zaostrovanie
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM je vybavený prstencovým motorčekom USM a jednotkou CPU s vysokým výkonom, ktoré umožňujú rýchlejšie zaostrovanie

Mám inovovať?
Model EF 16-35mm f/2.8L III USM nahrádza model EF 16-35mm f/2.8L II USM a definuje nové štandardy kvality obrázka pre ultra širokouhlé objektívy so zoomom.

Optický systém
Novonavrhnutá optika prináša ohromujúcu ostrosť na celej ploche záberu. Prepracovaný mechanizmus s 5 skupinami zoomu zlepšuje odolnosť voči vibráciám a otrasom.

Povrchová úprava objektívov
Povrchové vrstvy SubSavelength a Air Sphere pomáhajú potláčať efekty oslnenia a duchov na fotografiách.

9-lamelová clona
V porovnaní so 7-lamelovou kruhovou clonou objektívu EF 16-35mm f/2.8L II USM má objektív EF 16-35mm f/2.8L III USM až 9-lamelovú kruhovú clonu, ktorá umožňuje vytvárať krásne jemné zaostrenie pozadia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama