Canon EF 135mm f/2L USM cena od 1 099,00 € | Pricemania

Canon EF 135mm f/2L USM

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Základné charakteristiky objektívu EF 135mm : Veľká clona f/2 Rýchle a tiché automatické zaostrenie Vrstvy Super Spectra Konštrukcia a optika série L Kruhová clona pre jemný bokeh Integrácia so systémom blesku E-TTL II Mäkké puzdro a clona objektívu Detailné vlastnosti Ostrý, rýchly a ľahký ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Základné charakteristiky objektívu EF 135mm :

Veľká clona f/2
Rýchle a tiché automatické zaostrenie
Vrstvy Super Spectra
Konštrukcia a optika série L
Kruhová clona pre jemný bokeh
Integrácia so systémom blesku E-TTL II
Mäkké puzdro a clona objektívu

Detailné vlastnosti
Ostrý, rýchly a ľahký
Veľká maximálna clona objektívu umožňuje fotografom snímať zábery pri relatívne vysokých rýchlostiach uzávierky, dokonca aj pri slabom osvetlení. Vďaka tomu je EF 135mm f/2.0L USM ideálnou optikou pre fotografovanie halových športov. Napriek vysokej špecifikácii je objektív relatívne ľahký a kompaktný – váži len 750 g.
Kvalita série L
Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.
Veľká clona f/2
Veľká maximálna clona f/2 poskytuje výnimočnú rýchlosť pri snímaní záberov pri slabom osvetlení bez potreby použitia blesku. Veľká clona poskytuje tiež výbornú kontrolu nad hĺbkou poľa.
Ultrazvukové zaostrenie
Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.
Vrstva Super Spectra
Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.
Integrácia s meraním blesku E-TTL II
Objektív posúva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II kompatibilného fotoaparátu EOS a zaručuje tak optimálne meranie blesku.
Príslušenstvo
Objektív sa dodáva s clonou objektívu a mäkkým puzdrom. *Púzdr: LP1219, Clona: ET-78II, Priemer filtra: 72mm

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama