Elpumps CT 4274 cena od 88,00 € | Pricemania

Elpumps CT 4274

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Kalové čerpadlá

Ponorné kalové čerpadlá z nehrdzavejúcej ocele ponúkané firmou ELPUMPS sú navrhnuté tak, aby zvládli akúkoľvek úlohu pri čerpaní čistej alebo znečistenej vody. Čerpadlá sú vybavené moderným puzdrom z kvalitnej nehrdzavejúcej chrómovanej ocele a z rovnakého materiálu je vyrobený aj kryt motora. To zaistí ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Kalové čerpadlá

Popis

Ponorné kalové čerpadlá z nehrdzavejúcej ocele ponúkané firmou ELPUMPS sú navrhnuté tak, aby zvládli akúkoľvek úlohu pri čerpaní čistej alebo znečistenej vody. Čerpadlá sú vybavené moderným puzdrom z kvalitnej nehrdzavejúcej chrómovanej ocele a z rovnakého materiálu je vyrobený aj kryt motora. To zaistí dlhšiu životnosť a omnoho lepšie chráni výrobok pred škodlivými účinkami kyselín a zásad. Silné motory od 450 do 800 W zvládnu odčerpať 9 000 až 15 000 litrov za hodinu. Veľkosť pevných častíc vo vode môže byť 5 alebo až 35 mm podľa vyhotovenia čerpadla. Pravouhlá koncovka bráni poškodeniu alebo zalomeniu pripojenej hadice a plavákový spínač zaistí spoľahlivé automatické vypnutie čerpadla. Model CT 3674 má špeciálny dizajn, ktorý mu umožňuje odsatie kvapaliny až takmer na dno (zvyšková výška kvapaliny je iba 5 mm).

Možnosti využitia:


Na čerpanie vody z bazénov, miestností či rôznych šácht zatopených podzemnou alebo povrchovou vodou.
Odvodnenie v iných priestoroch, jamách alebo šachtách.
Zalievanie a zavlažovanie záhrad. Čerpanie vody z nádrží, rybníkov a pod. Čerpanie vody zo studní (pozor na dostatok miesta kvôli priestoru pre plavákový spínač).Technika:
Puzdro motora čerpadla je vyrobené z kyselinovzdornej nehrdzavejúcej ocele (INOX), čo mu zaisťuje vynikajúcu odolnosť proti korózii. Puzdro čerpadla a kryt je vyrobený z kombinácie INOXU a kyselinovzdorného plastu a samotné obežné koleso s ôsmimi lopatkami je vyrobené z NORYLU, ktorý má vynikajúce antikavitačné vlastnosti. Hriadeľ nie je utesnený dvomi pružinovými tesneniami, ako je to obvyklé, ale profesionálnym variantom s axiálnym tesnením s klzným krúžkom. Toto riešenie je zárukou dlhoročnej bezproblémovej prevádzky. Ďalšie tesnenie je potom na vývode hriadeľa z tela motora. Motor je chránený tepelnou poistkou. Súčasťou balenia je adaptér na rôzne priemery hadíc.

Technické parametre:
Menovitý príkon 800 WV/Hz 230/50Max. čerpací výkon 15 000 l/hodMax. výška 10 mMax. priemer pevných prímesí 35 mmMax. tlak 1 barPriemer závitu 5/4“Kabeláž HO5 RNF 3 × 0,75 mm2Dĺžka kábla 10 mMax. teplota média 35 °CVeľkosť balenia 210 × 170 × 360 mmHmotnosť 4,5 kg

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Kalové čerpadlá Elpumps, najprezeranejšie produkty Elpumps alebo najlacnejšie Kalové čerpadlá.

Reklama