Bolton Manitoba WC Net Aktivátor septikov 288g cena od 0,75 € | Pricemania

Bolton Manitoba WC Net Aktivátor septikov 288g

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Enzýmy

Výrobok WC NET Aktivátor septikov je špecialista na lapača! Ak sa používa pravidelne, zlepšuje činnosť septiku - zaručene odstráni všetok zápach, takže budete môcť značne obmedziť mechanické odčerpávanie.Využíva enzýmov, ktoré sa produkujú metabolizmom hlavných aktívnych látok - kmene selektívne adaptovaných ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Enzýmy

Popis

Výrobok WC NET Aktivátor septikov je špecialista na lapača!
Ak sa používa pravidelne, zlepšuje činnosť septiku - zaručene odstráni všetok zápach, takže budete môcť značne obmedziť mechanické odčerpávanie.Využíva enzýmov, ktoré sa produkujú metabolizmom hlavných aktívnych látok - kmene selektívne adaptovaných baktérií.Spoločne s určitými pomocnými minerálmi tieto vedecky vyvinuté baktérie podporujú rozklad odpadových látok a skvapalňovanie procesy v septiku.Práve tento kombinovaný proces - rozklad odpadových látok a skvapalňovanie pevných častíc - umožňuje, aby sa odpadová voda čistila priamo vo vašej odpadovej nádrži.WC NET Aktivátor septikov je bio-prášok, ktorý sa predáva v praktickom balení - vreciek na jedno použitie.Sáčky sú vyrobené z materiálu, ktorý je vo vode rozpustný. Boli vyvinuté špeciálne tak, aby sa selektívne adaptované baktérie vo výrobku WC NET Aktivátor septikov dostali do vašej lapača nedotknuté. Jedine tak splní bezo zvyšku svoj účel.Návod použitie: Uzavretý sáčok vhoďte do WC a ihneď spláchnite.
Odporúčané dávkovanie:1 - 4 osoby 1 vrecúško týždenne5 - 8 osôb 2 sáčky týždenne9 - 12 osôb 3 sáčky.Balenie: 16 vrecka (288 g)

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Enzýmy Bolton Manitoba, najprezeranejšie produkty Bolton Manitoba alebo najlacnejšie Enzýmy.

Reklama