Bioclean Biolake 100g cena od 4,04 € | Pricemania

Bioclean Biolake 100g

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Enzýmy

BIOLAKE veľmi koncentrovaný 100% ekologický produkt určený na aktiváciu prírodného procesu rozkladu organických nečistôt vo vodných biotopoch. Baktérie obsiahnuté v prípravku odoberajú živiny riasam a tým udržiavajú vodu priezračne čistú. Neškodí rybám ani iným vodným živočíchom! Návod na použitie:Potrebnú ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Enzýmy

Popis

BIOLAKE veľmi koncentrovaný 100% ekologický produkt určený na aktiváciu prírodného procesu rozkladu organických nečistôt vo vodných biotopoch. Baktérie obsiahnuté v prípravku odoberajú živiny riasam a tým udržiavajú vodu priezračne čistú. Neškodí rybám ani iným vodným živočíchom!

Návod na použitie:Potrebnú časť aktivujte v 2 litroch vlažnej vody/cca 30-40°C/ a po 20-tich minútach aplikujte priamo do jazierka alebo filtrácie.
Dávkovanie:Obsah balenia je mesačnou dávkou pre jazierko velikosti 5-10 m3. V počiatočnej fáze doporučujeme rozdeliť množstvo na viac dielov a dávkovať minimálne 1x za týždeň.
Výhody používania:- zabráňuje tvorbe nežiadúcich rias- nastavuje biologickú rovnováhu- neškodí vodnej faune ani flóre
Upozornenie:Pri príprave roztoku nepoužívajte kovové nádoby a predmety!Nepoužívajte vápno!
Skladovanie:Skladujte na suchom mieste do 30°C a mimo dosahu detí.
Bezpečnostné pokyny:Nevhodné zaobchádzanie s prípravkom môže vytvoriť prach. Inhallácia môže vyvolať alergickú reakciu u citlivých jedincov.Dlhší kontakt s kožou môže spôsobiť drobné podráždenie. Pri vdýchnutí opustite zaprášenú miestnosť, pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou, pri kontakte s kožou umyte vodou, pri požití vyplachnite ústa a hrdlo vodou.Ak nastane alergická reakcia, treba navštíviť lekára.
Spotrebujte do:18 mesiacov od dátumu výroby.
Balenie: 100g
Výrobok je schválený Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Enzýmy Bioclean, najprezeranejšie produkty Bioclean alebo najlacnejšie Enzýmy.

Reklama