Proteco Polyfúzna zváračka cena od 30,40 € | Pricemania

Proteco Polyfúzna zváračka

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Zváračky

Polyfúzne zváračka plastov PPR je určenápro drobné inštalatérske práce vykonávané najmä svojpomocne pri údržbárskych činnostiach ale ike zriaďovanie nových rozvodov vody a kúrenia vnejrůznějších priestoroch. Všetky súpravy sú uložené vkvalitním plechovom kufri a obsahujú Polyfúzna zváračka termoplastov ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Zváračky

Popis

Polyfúzne zváračka plastov PPR je určenápro drobné inštalatérske práce vykonávané najmä svojpomocne pri údržbárskych činnostiach ale ike zriaďovanie nových rozvodov vody a kúrenia vnejrůznějších priestoroch. Všetky súpravy sú uložené vkvalitním plechovom kufri a obsahujú Polyfúzna zváračka termoplastov POLY01 a príslušenstva. Každá súčasť svářečkymá svoje stále miesto a tým je zabránené voľnému pohybu dielov vkufru a ich prípadnému poškodeniu. Zváračka plastov má valcový tŕň na ktorý sa nasadzujú jednotlivé nástavce.Technické parametrepoužiteľné pre zváranie materiálov PP-R, PB, PE, PE-X rúrkynapájanie 220V / 50Hzpracovná teplota zváračky 50 ° - 300 ° Cvýkon 800Wveľkosť nástavcov 20, 25, 32mmpovrchová úprava pre vysoké teplotybalené vplastovém kufríku.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 1 recenzia
10
Ing. Adam DudomaPred 9 rokmi a 2 mesiacmi

Vyjadrujem celkovú spokojnosť. Neuveriteľné ako rýchlo som tovar dostal- objednal som v pondelok ráno a v utorok doobeda o desiatej už som mal tovar u seba. Obchod veľmi pružný a usudzujem, že aj spoľahlivý. Určite sú tam šikovný ľudia a odborne na úrovni. reagujú promtne, okamžite komunikujú emailom, Cena zodpovedá kvalite, osobne si myslím, že je podhodnotená- vzhľadom na ostatných predajcov. Často zaváži aj jediné EURO. Obchod ako aj kúpenú POLYFÚZNU ZVÁRAČKU odporúčam aj iným.

  • Nikde som nedostal tak lacno, pritom kvalitný tovar /môžem potvrdiť už som vyskúšal/ - robím vodovod celom dome pri rekonštrukcii.
  • Výhody - rychlá príprava, dobre drží teplotu, nie je ťažká, zmestí sa aj v kútoch.
  • Ľachká montáž - príprava, dobre sa sním pracuje
  • Prívodný kábel by mohol byť mäkkší - je dosť tvrdý, za čo predajca nemôže.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Zváračky Proteco, najprezeranejšie produkty Proteco alebo najlacnejšie Zváračky.

Reklama