Hry v materskej škole pre deti od dvoch rokov cena od 11,79 € | Pricemania

Hry v materskej škole pre deti od dvoch rokov

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Vzdelávanie, vyučovací proces

Keďže v materských školách aktuálne pribúda stále viac a viac detí mladších ako tri roky, prichádza pre pedagógov v MŠ inšpirácia v podobe tejto brožúry. Prináša námety na aktivity a hry, využiteľné vo výchovno-vzdelávacom procese v materskej škole, rozdelené podľa veku detí - dvojročných maličkých nevynímajúc. ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Vzdelávanie, vyučovací proces

Popis

Keďže v materských školách aktuálne pribúda stále viac a viac detí mladších ako tri roky, prichádza pre pedagógov v MŠ inšpirácia v podobe tejto brožúry. Prináša námety na aktivity a hry, využiteľné vo výchovno-vzdelávacom procese v materskej škole, rozdelené podľa veku detí - dvojročných maličkých nevynímajúc. Brožúra prináša obsah v podobe, v akej ešte táto téma nebola spracovaná. Brožúra je rozdelená na hry s riekankami a hry s rozprávkami. V úvodnej časti sa nachádza kapitola charakterizujúca profil dvojročného dieťaťa, ktorý by mal pomôcť pedagógom v MŠ pri práci – hrách aj aktivitách s deťmi.V prílohovej časti sú uvedené rozprávky, ktoré súvisia s hrami na rozprávky, ako pomôcka, aby ich pedagógovia v MŠ nemuseli už viac prácne vyhľadávať.Každá aktivita je prehľadne zaradená do príslušnej vekovej kategórie, aj v závislosti na ročné obdobie. Výhody brožúry:

  • Praktické aktivity, ktoré sa dajú využiť v MŠ s deťmi od dvoch rokov počas jednotlivých ročných období, ale aj celoročne.
  • Okamžité využitie v praxi.
  • Inšpiratívna pomôcka pre učiteľky na prípravu hier a činností podľa jednotlivých vekových kategórií.
  • Hry, ktoré je možné prispôsobiť pre najmenšie deti a pre najstaršie deti.
.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama