Panasonic EW1611 cena od 76,25 € | Pricemania

Panasonic EW1611

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Ústne sprchy

Pre efektívne čistenie medzizubných priestorov stavte na ústnu sprchu Panasonic EW1611. Prvá stolová sprcha od Panasonic ponúka desať nastavení intenzity prúdenia a prúd s pulzáciami splní všetky Vaše požiadavky na ústnu sprchu. 30 dní na vyskúšanie so zárukou vrátenia peňazí Vyskúšajte bez obáv ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Ústne sprchy

Popis

Pre efektívne čistenie medzizubných priestorov stavte na ústnu sprchu Panasonic EW1611. Prvá stolová sprcha od Panasonic ponúka desať nastavení intenzity prúdenia a prúd s pulzáciami splní všetky Vaše požiadavky na ústnu sprchu.

30 dní na vyskúšanie so zárukou vrátenia peňazí

Vyskúšajte bez obáv elektrickú zubnú kefku či ústnu sprchu Panasonic so zárukou vrátenia peňazí. Pokiaľ vám nebude vyhovovať, môžete ju poslať späť a my vám vrátime peniaze. Viac o akcii Panasonic 30 dní na vyskúšanie so zárukou vrátenia peňazí.

Použitie nielen na čistenie medzizubných priestorov

Čistenie medzizubných priestorov ako náhrada zubných nití je základnou funkciou ústnej sprchy. Využiť ale môžete ústnu sprchu aj k čisteniu línií pozdĺž ďasien, ktoré sa komplikovane čistia zubnou kefkou, ale povlak sa v týchto miestach usadzuje nekompromisne. Posledným využitím je na masáž ďasien. Masáž ďasien je prospešná hlavne na spevnenie ďasien a prispieva k zamedzeniu vzniku zápalu ďasien. Pre jednotlivé ošetrenia je potrebné zvoliť zodpovedajúcu intenzitu prúdenia, na medzizubné priestory možno používať vyššiu intenzitu, na masáž ďasien naopak nižšiu intenzitu.

Pulzujúci prúd s mikrobublinkami

Pre najväčšiu efektivitu čistenia je prúd nielen pulzujúci o počte 1900 pulzov za minútu, ale zároveň sú do prúdu pridávané mikrobublinky, ktoré pomáhajú likvidovať usadený zubný povlak.Objemná nádržka pre dlhšie čistenie

Pre najdlhšie a pohodlné čistenie je sprcha vybavená nádržkou s objemom 600 ml. 

10 intenzít prúdenia vody

Individuálnu intenzitu podľa Vašich potrieb si ľahko vyberiete. K dispozícii máte 10 rôznych intenzít a každá je vhodná na iný druh čistenia. 

Obsah balenia:


1x ústna sprcha Panasonic EW1611
2x tryska WEW0982
1x držiak na štyri trysky

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Ústne sprchy Panasonic, najprezeranejšie produkty Panasonic alebo najlacnejšie Ústne sprchy.

Reklama