Verbatim PinStripe 4GB cena od 5,09 € | Pricemania

Verbatim PinStripe 4GB

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie USB kľúče

Pretože je portami USB vybavený takmer každý počítač a už sú nimi vybavené taktiež autá, prehrávače diskov DVD a multimediálne prehrávače, televízie, foto rámčeky a ďalšie zariadenia, jednotky USB sú v súčasnosti považované za dôležité príslušenstvo.Jednotka Store /´n/´ Go PinStripe USB od spoločnosti ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Najprezeranejšie produkty v kategórií USB kľúče

Popis

Pretože je portami USB vybavený takmer každý počítač a už sú nimi vybavené taktiež autá, prehrávače diskov DVD a multimediálne prehrávače, televízie, foto rámčeky a ďalšie zariadenia, jednotky USB sú v súčasnosti považované za dôležité príslušenstvo.

Jednotka Store /´n/´ Go PinStripe USB od spoločnosti Verbatim disponuje funkciou vysunutia a zasunutia konektoru USB, ktorý je tak chránený, pokiaľ nie je používaný, a nepotrebuje samostatný kryt, ktorý sa ľahko stráca. Každá jednotka PinStripe USB je dodávaná so skúšobnou verziou softwaru pre ochranu pomocou hesla od spoločnosti EasyLock™.

Jednotka PinStripe USB je ľahká, jej kryt je opatrený prúžkovaným designom a je k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi funkciami.* Jedná sa o perfektné riešenie úložiska pre každého.

* Je k dispozícii v kapacite od 2 do 32 GB (iba čierna) a v piatich žiarivých kovových farbách: slnečne žltá, eukalyptovo zelená, jasne ružová, karibská modrá a sopečne oranžová (všetky 4GB).

Požiadavky na systém:
- Windows 2000/XP/Vista/7
- Mac OS 9 a vyšší
- Linux 2.4.0 a vyšší

Technické údaje:
- hmotnosť 7,9g
- rozmery 54 x 21 x 9,22 mm
- rýchlosť čítania 16 MB/s - 20 MB/s
- rýchlosť zápisu 9 MB/s - 10 MBs
- kapacita 4GB

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie USB kľúče Verbatim, najprezeranejšie produkty Verbatim alebo najlacnejšie USB kľúče.

Reklama