The Cambridge English Course - Practice Book 2 cena od 3,00 € | Pricemania

The Cambridge English Course - Practice Book 2

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 3,00 € Do 7 dní Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Učebnice angličtiny

Je 4 stupňový kurz určený pre výučbu angličtiny. Level 2 je pokračovateľom The New Cambridge English Course 1, prehlbuje vedomosti určené pre stredne pokročilých. Charakteristické pre tento kurz je jednoduchá skladba, jasne označené časti, ktoré vysvetľujú nové javy a slovíčka a zároveň aj úlohy určené ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

Je 4 stupňový kurz určený pre výučbu angličtiny. Level 2 je pokračovateľom The New Cambridge English Course 1, prehlbuje vedomosti určené pre stredne pokročilých. Charakteristické pre tento kurz je jednoduchá skladba, jasne označené časti, ktoré vysvetľujú nové javy a slovíčka a zároveň aj úlohy určené na precvičovanie. Pre lepšiu motiváciu sú jednotlivé lekcie doplnené jednoduchými hrami, množstvom fotografií a kresieb.
Practice Book je vhodný na dopĺňanie a precvičovanie nových gramatických javov. Obsahuje množstvo cvičení, pomocou ktorých si môžete precvičovať pravopis, gramatiku, nové výrazy, jednoduché preklady a s použitím kaziet aj doplňovanie viet na základe počúvania textu. Practice Book obsahuje aj gramatické minimum. K dispozícii je aj Practice Book s kľúčom.

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

brand name

Prezrite si ďalšie Učebnice angličtiny, najprezeranejšie produkty N/A alebo najlacnejšie Učebnice angličtiny.

Reklama