Marimex 305cm cena od 188,80 € | Pricemania

Marimex 305cm

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Trampolíny

In - ground trampolína Marimex je skvelým doplnkom každej záhrady. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia aj dospelí - nosnosť je až 150 kg.Dokonalú stabilitu zabezpečuje šesť plochých stojok o rozmere 300 x 145 mm. Hrúbka oceľovej stojky je 3 mm. Trampolína je určená pre ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Trampolíny

Popis

In - ground trampolína Marimex je skvelým doplnkom každej záhrady. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia aj dospelí - nosnosť je až 150 kg.Dokonalú stabilitu zabezpečuje šesť plochých stojok o rozmere 300 x 145 mm. Hrúbka oceľovej stojky je 3 mm. Trampolína je určená pre zapustenie do zeme, kde skákacia plocha je na úrovni povrchu. Výhodou takéhoto riešenia je bezpečnosť - nikto nemôže vniknúť pod skákaciu plochu a zraniť sa. Minimálna hĺbka jamy pod trampolínou je 80 cm a je potrebné ju vyložiť geotextíliou.Trampolíny Marimex In-ground nevynikajú len novým dizajnom a farebnosťou, ale tiež väčšou stabilitou, pevnosoťu a bezpečnosťou. Zvýšená stabilita trampolíny Marimex In-ground je dosiahnutá vďaka zapusteniu do zeme. Bezpečnosť zabezpečujú zosilnené ochranné kryty pružín.Vnútornú ochrannú sieť podopiera osem dynamicky prehnutých tyčí a napnutú ju drží spevnená horná obruč. Skákacia plocha je vyrobená z veľmi odolného a neabrazívneho materiálu s vysokou životnosťou.Odrazová plocha:.Materiál odrazovej plochy patrí k najkvalitnejším na trhu. Plocha je vyrobená zo špeciálneho polypropylenu s ochranou proti UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Špeciálna neabrazívna (hladká) povrchová úprava zabráni odreniu pokožky pri dopade.Vnútorná ochranná sieť:.Vnútornú ochrannú sieť nájdete priamo v balení, nemusíte ju dokupovať osobitne. Vnútorná ochranná sieť je bezpečnejšia ako vonkajšia sieť - bráni prístupu skákajúceho do časti s pružinami. Vstupný priestor je zaistený troma prackami a bráni vypadnutiu. Tyče sú obalené ochranným návlekom z mäkkčenej peny. Nohy trampolíny sú samostatné a zvyšujú stabilitu celej trampolíny. Spojenie tyčí nôh trampolíny a siete je istené špeciálnymi sponami.Materiál a zloženie ochranných prvkov:.trubky : pozinkovaná oceľ.stojky: 300 x 145 x 3 mm.skákacia plocha : PP (polyprolylen).ochranná sieť : PE (polyethylen).ochranný lem skákacej plochy : 650 g PVC + 20 mm EPE + PE.Parametre:.priemer trampolíny: 305 cm.priemer skákacej plochy: 260 cm.výška vr. siete: 190 cm.počet pružín: 54.nosnosť: 150 kg.rozmer balenia: 160 x 50 x 21 cm; 45 kg.Bezpečnosť:.Trampolíny sú určené pre náročné pohybové aktivity, preto kladieme dôraz na ich bezpečnosť a spoľahlivosť. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológii pri výrobe radí naše trampolíny medzi najbezpečnejšie na slovenskom trhu.Upozornenie:.Fotografie produktu sú ilustračné.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

100% Perfektný 2 recenzie
10
bbPred 2 rokmi a 5 mesiacmi

trampolína je veľmi kvalitná

 • tvar siete umožňuje ľahko pozametať napadané smeti
 • Tvar siete bráni, aby dieťa prepadlo (zapadla mu noha) cez pružiny
 • Dobrá nosnosť, vhodné pre celú rodini. Kvalitné vyhotovenie
 • Pekne kryte pruziny
 • zmontovali sme to, trvalo to nejaký čas (cca 2 hod.), dalo sa ísť podľa návodu, no ten správny uchop som pri niektorých častiach našiel až pri posledných kusoch (no nie je to IKEA návod, ten je oveľa jasnejší aj pre blbých)
 • návod
10
MarošPred 2 rokmi a 5 mesiacmi

 • zlozi aj sam clovek a len niektore casti potrebuje druheho cloveka
 • velkost 305 je bohate rozmerna pre dospeleho a dieta spolu
 • siet vedena vnutornym kruhom je super - nerozumiem ze doteraz sa robili s pruzinami vovnutri
 • vsetky casti aj sroby aj pruziny pocetne sedeli vratane pribaleneho naradia
 • ochranna sietka sa zatial netrha - vypada ze vydrzi daco
 • guma a pruziny zatial super
 • krytie pruzin dobre vymyslene a drzi a kryje naozaj aj s lemom aby sa to nestahovalo pocase same
 • v balení chýbali matice na spojenie tyči, ktoré držia vrchnú sieť

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Trampolíny Marimex, najprezeranejšie produkty Marimex alebo najlacnejšie Trampolíny.

Reklama