Sencor SBP 690 cena od 17,90 € | Pricemania

Sencor SBP 690

TOP 4
Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Tlakomery

Majte svoj krvný tlak pod kontrolou aj bez návštevy lekára a to v pohodlí vášho domova. Digitálny ramenný tlakomer s manžetou na pažu vám spoľahlivo zmeria tlak aj tep srdca, kedykoľvek to budete potrebovať. Tento tlakomer je skvelou voľbou pre každú generáciu. Ponúka extra veľký a prehľadný LCD displej, ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Sencor SBP 690

Najprezeranejšie produkty v kategórií Tlakomery

Popis

Majte svoj krvný tlak pod kontrolou aj bez návštevy lekára a to v pohodlí vášho domova. Digitálny ramenný tlakomer s manžetou na pažu vám spoľahlivo zmeria tlak aj tep srdca, kedykoľvek to budete potrebovať. Tento tlakomer je skvelou voľbou pre každú generáciu. Ponúka extra veľký a prehľadný LCD displej, z ktorého ľahko vyčítate všetko potrebné. Meria systolický a diastolický krvný tlak, srdcový pulz a upozorní vás aj na srdcovú arytmiu. Ponúka tiež grafické rozlíšenie zvýšených hodnôt tlaku, takže budete ihneď vedieť, či je váš tlak nízky, v norme, alebo či trpíte hypertenziou. Prístroj pracuje s oscilometrickou metódou merania a dokáže si zapamätať až 60 meraní pre jedného používateľa, vrátane dátumu a času merania. Uložené záznamy navyše zostanú v pamäti aj vtedy, ak budete musieť vymeniť batérie. Nestresujte sa zbytočnou návštevou lekára za účelom rutinného premerania.Technický popis:.nastaviteľný obvod tlakovacej manžety 22 - 42 cm.extra veľký LCD displej (61 x 93 mm).napájanie batériami 4x AA, ktoré sú súčasťou balenia alebo sieťovým adaptérom.automatické tlakovanie a vypúšťanie manžety.rozsah merania: tlak 0 - 300 mmHG, pulz 40 - 199 tepov/min.presnosť merania: +/- 3 mmHG, pulz +/- 5%.možnosť voľby jednotiek tlaku (mmHG alebo kPa).varovná indikácia pri roztrasenom zápästí pri meraní.indikácia slabej batérie.automatická diagnostika chýb so zobrazením na LCD displeji.automatické vypnutie pri nečinnosti (po 1 minúte).možnosť dokúpiť napájací adaptér Sencor SBX 001.rozmery bez manžety (šírka x hĺbka x výška): 120 x 140 x 70 mm.hmotnosť: 287 g (bez batérií a manžety).

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

80% Perfektný 1 recenzia
8
lubinoPred 6 rokmi a 2 mesiacmi

odporucam s malymi vyhradami. dufam, ze vydrzi dlhsie, ako jeho predchodca.

  • manzeta na meranie tlaku aj na sirsiu ruku. pomerne presne merania.
  • kupoval som ho ako nahradu za rovnaky pristroj, ktory nevydrzal ani dva roky, ale bol som s nim spokojny. stratil som uctenku a preto som ho nereklamoval.

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Tlakomery Sencor, najprezeranejšie produkty Sencor alebo najlacnejšie Tlakomery.

Reklama