Black & Decker KX2200K cena od 42,24 € | Pricemania

Black & Decker KX2200K

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Teplovzdušné pištole

Teplovzdušná pištoľ Black & Decker KX2200K, ktorá bez ťažkostí zvládne akékoľvek domáce i firemné práce. Firma Black & Decker vznikla v polovici devätnásteho storočia v americkom meste Marylend. Získala mnohoročné skúsenosti s výrobou a vývojom technológií a vďaka flexibilnému prístupu k potrebám zákazníkov, ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien

Najprezeranejšie produkty v kategórií Teplovzdušné pištole

Popis

Teplovzdušná pištoľ Black & Decker KX2200K, ktorá bez ťažkostí zvládne akékoľvek domáce i firemné práce. Firma Black & Decker vznikla v polovici devätnásteho storočia v americkom meste Marylend. Získala mnohoročné skúsenosti s výrobou a vývojom technológií a vďaka flexibilnému prístupu k potrebám zákazníkov, zaručene uspokojí vaše najnáročnejšie požiadavky na spoľahlivosť a funkčnosť. V roku 2010 sa firma Black & Decker spojila s firmou The stanley Work a došlo tak k rozšíreniu "know how" spoločnosti.

Výkonný motor umožňuje nastaviť 2 stupne otáčok a pracovnú teplotu v rozmedzí 65-645 ° C. Teplotu je možné jednoducho a plynulo regulovať. Obsahuje dostatočne dlhý napájací kábel, vďaka ktorému jednoducho dosiahnete kamkoľvek potrebujete. Telo pištole je vyrobené z pevného a odolného materiálu. Pre pohodlnú a efektívnu prácu vám poslúžia veľké množstvo dodávaného príslušenstva.

Dva stupne otáčok

Tepelná regulácia

Parabolická tryska

Dýza na ochranu skiel

Redukčné kužeľ

Široká tryska

Plochá škrabka

Rukoväť škrabky s kvapkovitý hlavicou

8 kusov príslušenstva a kufríkTechnické parametre:

- Príkon: 2000 W

- Teplotný rozsah: 65-645 ° C

- Prietok vzduchu: 360/720 l/min

- Dĺžka napájacieho kábla: 3 m

- Napájanie: 220V, 50 Hz

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama