Microlife NC 100 cena od 26,90 € | Pricemania

Microlife NC 100

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Teplomery

Teplomer je určený na pravidelné meranie a sledovanie teploty ľudského tela v domácich podmienkach. Je vhodný pre osoby všetkých vekových skupín. Vďaka inovatívnej technológii infračerveného snímania umožňuje zmerať teplotu bez dotyku s objektom. Zabezpečuje bezpečné a hygienické meranie počas niekoľkých ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien

Najprezeranejšie produkty v kategórií Teplomery

Popis

Teplomer je určený na pravidelné meranie a sledovanie teploty ľudského tela v domácich podmienkach. Je vhodný pre osoby všetkých vekových skupín. Vďaka inovatívnej technológii infračerveného snímania umožňuje zmerať teplotu bez dotyku s objektom. Zabezpečuje bezpečné a hygienické meranie počas niekoľkých sekúnd. Teplomer má viacúčelové použitie (rozsah meraných teplôt od 0-100°C),
veľký podsvietený LCD display, teplotný alarm (10 pípnutí upozorní, že telesná teplota môže byť vyššia než 37,5 °C), pamäť na 30 posledných meraní, automatické vypínanie, samotestovanie pri každom zapnutí. Balenie obsahuje praktické púzdro a vrecko na odkladanie, je vhodný pri cestovaní.

bezkontaktné meranie teploty odporúča sa používať na meranie telesnej teploty v domácnosti, teplomer je možné použiť aj u spiaceho dieťaťa, je vhodný na meranie povrchovej teploty nasledujúcich predmetov: povrchová teplota mlieka v detskej fľaši, povrchová teplota vody na kúpanie, teplota okolia.
Spôsob použitiaMeranie telesnej teploty: Po zapnutí teplomer priblížte k stredu čela do vzdialenosti max. 5 cm. Po stlačení tlačidla ŠTART ho plynule posúvajte zo stredu čela k spánkom asi 1 cm nad obočím. Dlhý zvukový signál oznámi po troch sekundách koniec merania. Meranie pri nastavení "meranie teploty predmetov": Po zapnutí teplomer priblížte k stredu predmetu, ktorého teplotu chcete merať vo vzdialenosti max. 5 cm, stlačte ŠTART. Dlhý zvukový signál oznámi koniec merania. Podrobné pokyny pre použitie sú uvedené v návode na použitie.

Recenzie

Celkové hodnotenie produktu

88% Perfektný 15 recenzie
0
KatarínaPred 1 rokom a 11 mesiacmi

  • 3x poslaný 50€ Microlife teplomer na reklamáciu a ani raz nebola priznaná reklamácia.Používali sme ho 3 týždne a vždy nameral teplotu zdravej osobe.Do dnešného dňa nemám ani teplomer ani peniaze.Z opravy vždy prišlo vyjadrenie,že teplomer je funkčný.Pracovníčka lekárne ho hneď skúšala a znova meral teplotu zle.
10
lucyPred 8 rokmi a 2 mesiacmi

Perfektny,spolahlivy,presny

  • Presny,spolahlivy,perfektny.
  • Nenasla som chybu
10
JulianaPred 8 rokmi a 5 mesiacmi

Celé roky som používala klasický ortuťový teplomer, bohužiaľ mojou nepozornosťou sa rozbil, takže som bola nútená zakúpiť si nový. Nie som technický typ, takže preferujem jednoduchosť pri ovládaní výrobku. Pri rozhodovaní o kúpe nového teplomera mi pomohla kamarátka, ktorá vlastní práve tento typ bezdotykového teplomera a je s ním maximálne spokojná. Približne po polročnom používaní môžem aj ja vyjadriť svoju spokojnosť s používaním tohto výrobku.

  • - veľmi jednoduché ovládanie
  • - viacfunkčnosť
  • - pohodlie pri meraní
  • - rýchlosť merania
  • - výhodná cena
  • - zatiaľ žiadne mínusy

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Teplomery Microlife, najprezeranejšie produkty Microlife alebo najlacnejšie Teplomery.

Reklama