Pioneer S-RS55TB cena od 369,57 € | Pricemania

Pioneer S-RS55TB

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 399,00 € Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

ŠTÝLOVO NAVRHNUTÝ PRE DYNAMICKÚ VÝKONNOSŤ Sada 5-kanálových reproduktorov Pioneer S-RS55 je ideálnym riešením pre vybudovanie vlastného domáceho zábavného systému s AV receiverom podľa vlastného výberu. Sadu S-RS55 tvoria vertikálny systém: Predné, vysoké reproduktory s dvojitými woofery, stredový reproduktor ...viac

Na sklade

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Popis

ŠTÝLOVO NAVRHNUTÝ PRE DYNAMICKÚ VÝKONNOSŤ
Sada 5-kanálových reproduktorov Pioneer S-RS55 je ideálnym riešením pre vybudovanie vlastného domáceho zábavného systému s AV receiverom podľa vlastného výberu. Sadu S-RS55 tvoria vertikálny systém: Predné, vysoké reproduktory s dvojitými woofery, stredový reproduktor a priestorové reproduktory. Sada 5-kanálových reproduktorov Pioneer S-RS55 poskytuje výkonný zvuk s dynamickými basmi a vynikajúce lokalizáciou zvuku, a vytvára úchvatné zvukové pole pre obľúbené filmy a hudbu. Navyše, elegantný dizajn a drevené boxy s kovovo ozdobnými prvkami vytvorí štýlový doplnok vášho interiéru.
VÝKONNÝ ZVUK V ELEGANTNOM ŠTÝLE
Drevené boxy s chladnými metalickými akcenty, tento rafinovaný dizajn štýlových reproduktorov zároveň predstavuje možnosť pre vytvorenie plnohodnotného domáceho zábavného systému.
Hoci sa jedná o základnú triedu, aj tak ponúka sada reproduktorov S-RS55TB autentický zážitok pre počúvanie hudby a filmov.
VERTIKÁLNE DVOJITÝ SYSTÉM S LOKALIZÁCIOU BODOV ZDROJ, IDEÁLNY REPRODUKTOROVÝ SYSTÉM
U vertikálneho dvojitého systému sú nad, a pod výškovým reproduktorom umiestnené dva basové reproduktory rovnakej veľkosti a výkonu, čo spôsobuje, že basový zvuk vychádza zo stredu výškového reproduktora, čo má rovnaký efekt, ako je tomu u koncentrického (sústredného) reproduktora (virtuálny koncentrický systém ).
Navyše, okrem jasné lokalizácia zvukového obrazu a bohatého zvukového poľa ponúka tento systém vernú reprodukciu prehrávaného obsahu.
Pri počúvaní s týmito reproduktormi budete vo zvuku objavovať nové detaily.

Vývoj ceny

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Reproduktory a reprosústavy Pioneer alebo najprezeranejšie produkty Pioneer.

Reklama