Marshall Kilburn II cena od 218,00 € | Pricemania

Marshall Kilburn II

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Do 19 dní Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Reproduktory a reprosústavy

Marshall Kilburn II, čiernaPripravte sa na počúvanie hudobných hitov v špičkovej kvalite. Nenechajte sa zmiasť kompaktnými rozmermi reproduktora Marshall Kilburn II. Vnútri tohto 2,5 kg ťažkého tela sa ukrýva výkonný stereo zvuk, ktorý vás zavalí vlnou dunivých basov a krištáľovo čistých výšok a zaistí ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Reproduktory a reprosústavy

Popis

Marshall Kilburn II, čierna
Pripravte sa na počúvanie hudobných hitov v špičkovej kvalite. Nenechajte sa zmiasť kompaktnými rozmermi reproduktora Marshall Kilburn II. Vnútri tohto 2,5 kg ťažkého tela sa ukrýva výkonný stereo zvuk, ktorý vás zavalí vlnou dunivých basov a krištáľovo čistých výšok a zaistí mimoriadny zážitok z počúvania obľúbenej hudby. Vám už nezostáva, ako sa rozhodnúť, či si užijete súkromný koncert so slúchadlami, alebo necháte hudbu prúdiť naplno a podelíte sa o ňu s ostatnými. Kvalita zostáva na rovnakej úrovni aj pri vysokej hlasitosti.
Bezdrôtová prevádzka
Kompaktné vyhotovenie sme už spomínali, v tomto konkrétnom prípade však má svoje odôvodnenie. Reproduktor funguje bezdrôtovo, takže si ho môžete vziať so sebou na stretnutie s priateľmi či rodinou alebo len tak na výlet, ktorý si tak užijete ešte viac. Výkonná integrovaná batéria zaisťuje prístroju výdrž a neobmedzené prehrávanie až po dobu 20 hodín. A ak predsa len reproduktoru dochádza šťava, zapojte ho do nabíjačky a už za 20 minút získate dostatok energie k ďalším trom hodinám prehrávania. Naplno sa batéria dobije za 2,5 hodiny.
Odolná konštrukcia
Telefón, tablet, prehrávač a ďalšie zariadenia k nemu ľahko pripojíte bezdrôtovo cez Bluetooth. Reproduktor je vybavený pokročilým Bluetooth 5.0, ktorý zaisťuje rýchle streamovanie zvuku bez oneskorovania či skresľovania až na vzdialenosť 10 metrov. Nemusíte sa báť vziať reproduktor so sebou ani k vode. Stupeň krytia IPX2 prístroju zaručuje odolnosť proti kvapkám, neohrozí ho teda šplechnutie z bazéna ani ľahký dážď.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama