Niceboy Raze 2 Twins cena od 49,90 € | Pricemania

Niceboy Raze 2 Twins

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 51,90 € Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top20 produktov z kategórie Reproduktory a reprosústavy

Kľúčové vlastnosti Prenosný bezdrôtový (Bluetooth) reproduktor Dva reproduktory s prepojením True Wireless (TWS) v jednom tele Vodotesný vďaka stupňu krytia IPX7 Silný priestorový zvuk Výdrž batérie až 10 hodín Bluetooth 4.2 Vybavovanie telefónnych hovorov Hands-free Dva reproduktory v jednom s True ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien Niceboy Raze 2 Twins

Popis

Kľúčové vlastnosti

  • Prenosný bezdrôtový (Bluetooth) reproduktor
  • Dva reproduktory s prepojením True Wireless (TWS) v jednom tele
  • Vodotesný vďaka stupňu krytia IPX7
  • Silný priestorový zvuk
  • Výdrž batérie až 10 hodín
  • Bluetooth 4.2
  • Vybavovanie telefónnych hovorov Hands-free
Dva reproduktory v jednom s True Wireless
Niceboy RAZE 2 twins očarí nielen silným výkonom, ale hlavne priestorovým zvukom. Skladá sa totiž z dvoch samostatných reproduktorov, prepojených technológiou True Wireless. S Niceboy RAZE 2 twins si tak vyladíte priestorový zvuk presne podľa svojho vkusu.

Silný zvuk s 24 W na prvom mieste
Niceboy RAZE 2 twins je univerzálny Bluetooth reproduktor, vyrobený s dôrazom na čistý, priestorový zvuk. Dych vyrážajúcu silu zvuku zaisťujú reproduktory s celkovým výkonom 24 W (2× 12 W). Nechajte sa vtiahnuť do sveta hudby s najmodernejšími technológiami v tele Niceboy RAZE 2 twins.

Dokonale vodotesný reproduktor
Niceboy RAZE 2 twins svojím dizajnom skvelo zapadne do akéhokoľvek prostredia. Reproduktor je navyše plne vodotesný (stupeň krytia IPX7), čo z neho spoločne s kompaktnými rozmermi a praktickým pogumovaným krytom robí ideálneho spoločníka na cesty, párty s priateľmi, skrátka kamkoľvek.

Výdrž 10 hodín na pohodlné počúvanie
Niceboy RAZE 2 twins ponúkne až 10 hodín počúvania na jedno nabitie. S Bluetooth vo verzii 4.2, ktorá sa stará o rýchly, spoľahlivý prenos a zároveň je šetrná k spotrebe energie, máte svoju obľúbenú hudbu vo vysokej kvalite vždy poruke.

Spoľahlivý bezdrôtový prenos s Bluetooth 4.2
Stabilitu prenášaného zvuku a ničím nerušené počúvanie zaisťuje Bluetooth v pokročilej verzii 4.2. Pomocou Bluetooth prepojíte Niceboy RAZE 2 twins so svojím smartfónom, tabletom alebo počítačom, a to až do vzdialenosti 10 metrov. Bluetooth vo verzii 4.2 je navyše šetrný pri spotrebe batérie, takže si môžete užiť dlhé a ničím nerušené počúvanie hudby až 10 hodín.

Obsah balenia
Bluetooth (bezdrôtový) reproduktor Niceboy RAZE 2 twins
Viacjazyčný návod na obsluhu
Nabíjací microUSB kábel
Parametre Model: Niceboy RAZE 2 twins Verzia Bluetooth: 4.2 Podporované protokoly: A2DP1.2, HFP1.6, HSP1.2, AVRCP1.4, podpora TTS Vzdialenosť prenosu: 10 m Frekvencia: 68 Hz - 20 kHz Citlivosť: ?70dB Výkon: 24 W (2 x 12 W) Batérie: 2 x 1500 mAh Výdrž baterie: 8-10 hodin (při 70% hlasitosti) Trvanie nabíjania: 3 hodiny Nabíjacie napätie / prúd: 5V/0,8A Vodotesnosť: IPX7 Rozmery: 84 mm / 84 mm / 210 mm Hmotnosť: 750 g
 

Vývoj ceny

Reklama

Najprezeranejšie produkty

Reklama