JBL Arena 180 cena od 599,00 € | Pricemania

JBL Arena 180

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: 599,00 € Do 10 dní Do obchodu

Odporúčame: Zľavy až do výšky 70 % - zlavy.pricemania.sk

Reproduktor s ráznymi woofermi – za veľmi priaznivú cenu. Inžinieri spoločnosti JBL sú priekopníkmi v umení prinášania prvotriedneho zvuku pre poslucháčov po celé desaťročia. No a teraz, so stĺpovým reproduktorom Arena 180, prinášajú rovnako úžasný zážitok do vašej domácnosti za cenu, ktorá určite nevypáli ...viac

Popis

Reproduktor s ráznymi woofermi – za veľmi priaznivú cenu.
Inžinieri spoločnosti JBL sú priekopníkmi v umení prinášania prvotriedneho zvuku pre poslucháčov po celé desaťročia. No a teraz, so stĺpovým reproduktorom Arena 180, prinášajú rovnako úžasný zážitok do vašej domácnosti za cenu, ktorá určite nevypáli dieru do vašej peňaženky. High Definition Imaging (HDI) vlnovod v Arena 180 a 25 mm jemný kupolovitý tweeter, spolu s dvoma 178 mm polycelulózovými woofermi, poskytujú presný zvuk, v súlade s predstavami špičkových interpretov a technikov. Inšpirovaný vlastným JBL M2 Master Reference monitorom, čo je považovaný za najlepší štúdiový monitor na svete, je Arena 180 víťazom v oblasti dedičstva ako aj cenovej dostupnosti.
Inšpirovaný legendárnym M2 Master Reference monitorom od JBL
Technológia High Definition Imaging (HDI) vlnovodu, čerpá svoje podnety od legendárneho JBL M2 Master Reference monitora. Počítačom optimalizované umiestnenie meniča a sieťová integrácia má za následok ideálny výkon a realistické zvýraznenie zvukového prostredia. Osvedčená akustická prevaha je výsledkom prísneho testovania a skutočného hodnotenia.
Charakteristický výkon JBL reproduktorov
Dva 178 mm vysoko výkonne polycelulózové woofery spolupracujú s dozadu prúdiacim basovým otvorom, prinášajú presný zvuk hodný búrlivých ovácií. 25 mm jemný kupolovitý tweeter poskytuje čisté, výkonné výšky. Pevná, rozšírená basová odozva je optimalizovaná pre fantastické počúvanie, či už pri filmoch, TV, hudbe alebo hre na hernej konzole.
Umiernený, moderný vzhľad a dojem
Moderný tvar ozvučnice so zrezanými bočnými a horným panelom poskytuje dômyselný, moderný vzhľad. Na dotyk jemná farba je okolo prevodníkov a na vlnovode. K dispozícii je v čiernom a bielom prevedení povrchu s minimalistickými mriežkami a brúsenými kovovými lištami.
Zvukový výkon za prijateľnú cenu
Jedinečná zmes JBL výkonu, presnosti a cenovej dostupnosti.
Jednoducho jedna časť oveľa výkonnejšieho systému
Určený pre použitie v spojení s celou radou reproduktorov JBL Arena: 2 stĺpové reproduktory, 2 regálové reproduktory, 1 stredový reproduktor a 1 subwoofer.

Recenzie

Vývoj ceny

Reklama

Reklama