Creative GigaWorks T40 II cena od 102,48 € | Pricemania

Creative GigaWorks T40 II

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Reproduktory a reprosústavy

S reproduktorovým systémom GigaWorks T40 Series II posúva Creative vašu hudbu na novú úroveň dokonalosti. Tento dvojdielny systém v lesklej čiernej farbe navrhnutý a vyladený tak, aby priniesol na váš stôl akustickú vernosť, kombinuje najlepšie komponenty a skutočný výkon s známu tradíciou Creative a ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Porovnanie cien

Najprezeranejšie produkty v kategórií Reproduktory a reprosústavy

Popis

S reproduktorovým systémom GigaWorks T40 Series II posúva Creative vašu hudbu na novú úroveň dokonalosti. Tento dvojdielny systém v lesklej čiernej farbe navrhnutý a vyladený tak, aby priniesol na váš stôl akustickú vernosť, kombinuje najlepšie komponenty a skutočný výkon s známu tradíciou Creative a hrá čisté tóny v tej najlepšej kvalite. Každý reproduktor je vybavený dvoma wooferovými meničmi s kužeľmi z tkaného skleného vlákna pre vrelé podanie a jeden tweeter s textilným vrchlíkom pre čistotu tónov. Tieto vysoko kvalitné komponenty sú usporiadané v prevedení MTM (midrange-tweeter-midrange), v ktorom dosahujú štandardov zodpovedajúcich nárokom audiofilov. Sú podporované technológiou Creative BasXPort ™ pre výrazné basy. Systém s ovládaním na čelnom paneli a dvoma vstupmi je určený pre tých, ktorí požadujú len to najlepšie.


  • Špičkový dvojdielny reproduktorový systém navrhnutý pre počúvanie skutočne čistej hudby.

  • Wooferové meniče s profesionálnou kvalitou a high-tech tweetery usporiadané v prevedení MTM (midrange-tweeter-midrange) pre zlepšené vyváženie akustiky.

  • Technológia BasXPort ™ poskytuje dynamické basy bez subwoofera.

  • Ovládanie na čelnom paneli pre pohodlnú úpravu zvuku s dvojitými konektormi pre pripojenie k rôznym zdrojom bez prehadzovania káblov.

  • Ideálne pre použitie s pécečko a MP3 prehrávačmi.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

Reklama