Philips Avent SCF632/27

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Príslušenstvo pre kojenecké fľaše

2 otvory rýchly prietok pre deti od 1 mesiace Cumlík na fľašu AVENT , 2 otvory. Mäkký silikónový cumlík. Odporučené pre deti od 1 mesiace a staršie. Cumlík na fľašu AVENT so 2 otvormi - s rýchlym prietokom. Pre deti od 1 mesiace. Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Najprezeranejšie produkty v kategórií Príslušenstvo pre kojenecké fľaše

Popis


  • 2 otvory

  • rýchly prietok

  • pre deti od 1 mesiaceCumlík na fľašu AVENT , 2 otvory. Mäkký silikónový cumlík.

Odporučené pre deti od 1 mesiace a staršie.

Cumlík na fľašu AVENT so 2 otvormi - s rýchlym prietokom.

Pre deti od 1 mesiace.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebúdení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

Reklama

Reklama