Microsoft Windows 10 Home 32/64bit ESD

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Operačné systémy

Obrázok je ilustračný, produkt zasielame emailom, bez krabicového balenia. elektronická licencia obsahuje : Elektronický licenčný kľúč (aktivačný kľúč), prípadne scan licenčného štítku ( COA ) Inštalácia a aktivácia: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10   Systémové požiadavky: ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Operačné systémy

Popis

Obrázok je ilustračný, produkt zasielame emailom, bez krabicového balenia. elektronická licencia obsahuje : Elektronický licenčný kľúč (aktivačný kľúč), prípadne scan licenčného štítku ( COA ) Inštalácia a aktivácia: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10   Systémové požiadavky:

  • Procesor 1 GHz alebo rychlejší
  • Voľné miesto 20 GB
  • Rozlíšenie obrazovky min. 1024 x 600 
  • DirectX 9 alebo novší
  • Přrístup k internetu
    Windows 10 HomeEdícia určená pre domáce PC, tablety a 2-in-1.Je určená primárne pre domácnosti a malé firmy bez väčších IT nárokov.   Vlastnosti Home edície:- Kryptovanie zariadenia- Windows Update- Microsoft Passport- Side-loading of line of business apps- Mobile device management Doteraz najosobnejší WindowsWindows 10 je taký známy a jednoduchý na používanie, že sa budete cítiť ako odborník.Windows 10 je Windows, ktorý už poznáte - plus skvelé vylepšenia ktoré budete milovať. Známe a pritom lepšie - Známe UX- Kompatibilita- Výkon- Bezpečnosť Cortana- Vaša osobná hlasová asistentka- Komunikujte s ňou prirodzene písaním alebo hovorením- Osobná a proaktívna poradkyňa- Spravuje Vaše úlohy a pripomenutia- Prehľadáva web, zariadenia a cloud- Aktivovanie príkazom "Hey Cortana”- Pri uvedení je k dispozícii na vybraných globálnych trhoch- Jej používanie sa môže líšiť v závislosti od oblasti a zariadenia. Windows HelloSkutočne osobné a bezpečné prihlásenie pre zariadenia s IR a biometrickými senzormi vďaka Vašej tvári Štart & živé dlaždicePlne nastaviteľné Štart Menu ContinuumVďaka systému Windows 10 vaše aplikácie skvelo vyzerajú a fungujú vo všetkých režimoch a všetkých zariadeniach. V tabletových počítačoch možno obrazovku optimalizovať tak, aby sa dali použiť dotyky či klávesnica a myšHry & XboxOneDrive Buďte produktívnejšíWindows 10 prichádza s úplne novým prehliadačom Microsoft Edge, ktorý vám prinesie lepší zážitok z webu. Microsoft Edge - Úplne nový prehliadač Microsoft Edge, ktorý vám prinesie lepší zážitok z webu- Píšte alebo zadávajte poznámky priamo na webových stránkach a zdieľajte ich s ostatnými Multi-tasking & Virtual desktop OEM edícia viazaná na hardware, ku ktorému bola inštalovaná.   Predaj druhotných licencii sa deje v súlade so smernicou Europského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl.4.ods.2) Euroópskeho súdneho dvora.

Reklama

Reklama