Nikon AF-S Nikkor 300mm f/4E PF ED VR cena od 1 859,00 € | Pricemania

Nikon AF-S Nikkor 300mm f/4E PF ED VR

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Skráťte vzdialenosť pomocou tohto 300-milimetrového objektívu formátu FX. Skráťte vzdialenosť pomocou tohto 300-milimetrového objektívu formátu FX. Ako prvý objektív NIKKOR s bajonetom Nikon F, ktorý má fázový Fresnelov prvok, tento objektív ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi kompaktnou konštrukciou, ...viac

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Skráťte vzdialenosť pomocou tohto 300-milimetrového objektívu formátu FX.

Skráťte vzdialenosť pomocou tohto 300-milimetrového objektívu formátu FX. Ako prvý objektív NIKKOR s bajonetom Nikon F, ktorý má fázový Fresnelov prvok, tento objektív ponúka vynikajúcu rovnováhu medzi kompaktnou konštrukciou, dosahom teleobjektívu a vysokou kvalitou snímok.

Objektív je ideálny na fotografovanie športu a divých zvierat, ako aj záberov z ciest a portrétov zameraných na detaily s tesnou kompozíciou, a je inteligentnou voľbou, keď chcete zaplniť obrazové pole, ale nie svoju tašku.

Kombinácia maximálnej svetelnosti f/4, ohniskovej vzdialenosti 300 mm a ohromujúcej technológie stabilizácie obrazu umožňuje vynikajúce výsledky v rôznych podmienkach. Fázový Fresnelov optický prvok výrazne zmenšuje rozmery a znižuje hmotnosť a fluórová vrstva odpudzuje vodu, prach a nečistoty na zvýšenie odolnosti.

Vysokovýkonný teleobjektív: Ponúka ohniskovú vzdialenosť 300 mm a svetelnosť f/4. (Ohnisková vzdialenosť je 450 mm, keď objektív použijete s jednookou zrkadlovkou Nikon formátu DX).
Fázový Fresnelov prvok: Tento teleobjektív má vynikajúci optický výkon a pozoruhodne kompaktnú konštrukciu. Využitie fázového Fresnelovho (PF) optického prvku výrazne znižuje hmotnosť bez negatívneho vplyvu na kvalitu snímok.

Stabilizácia obrazu (VR): s režimom SPORT. Stabilizácia obrazu minimalizuje účinky chvenia fotoaparátu a umožňuje vám snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 4,5 stupňa EV.1 Režim stabilizácie obrazu SPORT poskytuje stabilný obraz v hľadáčiku pri snímaní pohybu s vysokou rýchlosťou a umožňuje frekvenciu sériového snímania s oneskorením expozície podobným ako v prípade, keď je stabilizácia obrazu vypnutá.

Pokročilý optický výkon: Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat účinne znižuje reflexy a závoj a zvyšuje ostrosť a kontrast snímok. Optický prvok zo skla ED (s extrémne nízkym rozptylom) minimalizuje farebnú vadu.

Elektromagnetická clona: Umožňuje konzistentné a presnejšie expozície najmä pri snímaní vysokými frekvenciami snímania.

Fluórová vrstva: Aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty a nemá negatívny vplyv na kvalitu snímok. Vrstva je nanesená na ochrannú meniskovú šošovkou na prednom prvku objektívu, zvyšuje odolnosť a zjednodušuje čistenie skla bez poškodenia jeho povrchu.

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 1,4 m.

Krúžok objímky statívu RT-1 (voliteľné príslušenstvo): Umožňuje voľné otáčanie objektívom, ktoré zaručuje plynulý prechod medzi zvislou a vodorovnou orientáciou.

Ohnisková vzdialenosť: 300 mm
Svetelnosť objektív: f/4
Najvyššie clonové číslo: f/32
Konštrukcia objektívu: 16 prvkov v 10 skupinách (1 fázový Fresnelov (PF) optický prvok a 1 optický prvok zo skla ED)
Obrazový uhol: 8° 10' [5° 20' s digitálnymi fotoaparátmi Nikon (formát Nikon DX)]
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 1,4 m
Maximálny reprodukčný pomer: 0,24×
Počet lamiel clony: 9 (kruhová)
Priemer filtrového závitu: 77 mm

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Nikon, najprezeranejšie produkty Nikon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama