Canon EF 14mm f/2.8L II USM cena od 1 999,00 € | Pricemania

Canon EF 14mm f/2.8L II USM

Ostatní zákazníci nakúpili v:
Cena: Ihneď Do obchodu

Odporúčame: Top 20 produktov z kategórie Objektívy

Základné charakteristiky objektívu EF 14mm : Konštrukcia série L s utesnením pred prachom a vlhkosťou Veľká clona f/2,8 Asférický prvok a prvok UD objektívu Kruhové automatické zaostrenie USM s nepretržitým vyradením manuálneho zaostrenia Kruhová clona Vrstvy Super Spectra znižujú duchov a oslnenie ...viac

Na sklade Zobraziť cenu vrátane dopravy

Obchody odporúčané inými zákazníkmi

Najprezeranejšie produkty v kategórií Objektívy

Popis

Základné charakteristiky objektívu EF 14mm :

Konštrukcia série L s utesnením pred prachom a vlhkosťou
Veľká clona f/2,8
Asférický prvok a prvok UD objektívu
Kruhové automatické zaostrenie USM s nepretržitým vyradením manuálneho zaostrenia
Kruhová clona
Vrstvy Super Spectra znižujú duchov a oslnenie

Detailné vlastnosti
Špeciálna perspektíva
Model EF 14 mm f/2,8L II USM, ktorý pokrýva 114° dych vyrážajúce zorné pole, presahuje ľudskú perspektívu. Tento vysokovýrazný objektív, ktorý je ideálny pre snímanie malých interiérov a veľkých objektov na krátke vzdialenosti alebo dramatických krajiniek, sa dá tiež použiť na vytvorenie silného zmyslu pre rozdelenie medzi blízkymi objektmi a pozadím.
Konštrukcia série L
Model EF 14 mm f/2,8L II USM tak, ako všetky objektívy série L kombinuje presnú optiku s neprekonanou vstavanou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchosťou použitia. Tesnenia proti prachu a vlhkosti ponúkajú pokročilú ochranu pred čiastočkami, a to aj pri drsných poveternostných podmienkach.
Veľká clona f/2,8
Maximálna clona f/2,8 umožňuje rýchle snímanie bez použitia blesku pri podmienkach so slabým osvetlením spolu s dobrou hĺbkou ovládania pola.
Asférický prvok a prvok UD
Pre optimálny vizuálny výkon objektív obsahuje dva typy špeciálnych prvkov: asférické prvky na úpravu sférických odchýlok a prvky Super UD (extrémne nízke rozptyľovanie) na odstránenie sekundárnych chromatických odchýlok. Výsledkom je jemný vysoký kontrast a nerozmazaná kvalita obrazu v rámci celého rozsahu periférneho zobrazenia záberu.
Kruhové automatické USM zaostrenie s manuálnym vyradením
Kruhový systém automatického USM zaostrenia značky Canon používa ultrazvukové frekvenčné vibrácie pre rýchlu, presnú a doslovne tichú prevádzku s vynikajúcim momentom podržania. Nepretržité vyradenie manuálneho zaostrenia cez veľký kruh, ktorý sa neotáča počas automatického zaostrenia, umožňuje fotografom spustiť okamžite jemné doladenie záberu.
Vrstva Super Spectra
Vrstvy Super Spectra pomáhajú zaistiť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast a potlačiť oslnenie a duchov absorbovaním svetla, ktoré sa môže odrážať od vnútorných prvkov objektívu a digitálnych snímačov EOS.
Kruhová clona
Kruhová clona dodáva plynulý rovnomerne vyzerajúci bokeh (rozmazanie pozadia), ktorý je ideálny na izolovanie objektov pri veľkej clone alebo pôsobivom portrétovaní.
Príslušenstvo
Model EF 14 mm f/2,8L II USM obsahuje integrovaný plátkový kryt na ochranu predného prvku objektívu, čím sa zlepší kontrast a zabráni sa zníženiu ostrosti obrazu. Kryt objektívu a jemné puzdro sú súčasťou dodávky. *Púzdr: LP1016, Clona: Zabudovaná, Priemer filtra: Držiak filtra

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie

Reklama

brand name

Prezrite si ďalšie Objektívy Canon, najprezeranejšie produkty Canon alebo najlacnejšie Objektívy.

Reklama