Robia si s nami spotrebitelmi, co chcu, aj parfums.sk aj DPD a nedodrziavaju poziadavky a prosby spotrebitela. S obchodom som bola nespokojna, stal ma moj cas (dva krat vyckavat dorucovatelsku sluzbu DPD) a peniaze (zbytocny takmer 10 minutovy telefonat do DPD kvoli dohode terminu dorucenia balika).