Notino.sk recenzie

Notino.sk Vám ponúka značkové parfumy a kozmetiku za skvelé ceny, zľavy až 50%.


HODNOTENIE OBCHODU
  93.3%

Recenzie obchodu

Hodnotenie obchodu podľa parametrov

9.2
Prehľadnosť obchodu
9.4
Dodacia lehota
9.4
Prístup a komunikácia

Všetky recenzie (81819)

100
29.04.2011 10:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
Mozem len doporucit - dobre ceny a rychle dodanie priamo do prace.
  • Dobra cena
  • Dodanie kdekolvek kurierom
  • ziadne ma nenapadaju
100
29.04.2011 09:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
oproti konkurencii ma vyhodnejsie ceny
  • pohodlny nakup
  • neviem posudit
100
29.04.2011 09:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
oproti konkurencii ma vyhodnejsie ceny
  • pohodlny nakup
  • neviem posudit
100
29.04.2011 09:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
výborný obchod
  • všetko je prehľadné,
  • časovo nenáročné,
  • dodanie načas
  • nemá slabiny
100
29.04.2011 09:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
výborný obchod
  • všetko je prehľadné,
  • časovo nenáročné,
  • dodanie načas
  • nemá slabiny
97
29.04.2011 09:04
9
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
ok
  • ok
  • asi ziadne
97
29.04.2011 09:04
9
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
ok
  • ok
  • asi ziadne
100
29.04.2011 09:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
Výborný obchod s dobrými službami
  • Dobré ceny a rýchle doručenie
  • Problémy s uplatnením zľavových kupónov
100
29.04.2011 09:04
10
Prehľadnosť obchodu
10
Dodacia lehota
10
Prístup a komunikácia
Výborný obchod s dobrými službami
  • Dobré ceny a rýchle doručenie
  • Problémy s uplatnením zľavových kupónov
90
29.04.2011 09:04
9
Prehľadnosť obchodu
9
Dodacia lehota
9
Prístup a komunikácia
v podstate veľmi spokojná, len s tým poštovným by to mali nejako poriešiť...
  • rýchle dodanie výrobkov..
  • nemal do doby, keď si ráta poštovné aj vo výške objednávky nad 100eur čo sa mi vonkoncom nepáči a zľavy na ktoré sme boli zvyknutí tiež zrušili.. trocha ma to znechutilo v nakupovaní..

Reklama